Bolesť hlavy a krčnej chrbtice v tehotenstve
Ahojte 🙂 je tu niaka s takým problémom ďakujem
Ahoj, ja😀Pri prvom tehotenstve v pohode a teraz pri druhom nám už vyse mesiaca bolesti hlavy z krčnej chrbtice tak 3x do týždňa.Je to na porazenie.
Ahojte 🙂 je tu niaka s takým problémom ďakujem
Ahoj, ja😀Pri prvom tehotenstve v pohode a teraz pri druhom nám už vyse mesiaca bolesti hlavy z krčnej chrbtice tak 3x do týždňa.Je to na porazenie.
@monistek ja keď som bola tehotná som mala problém s pravou stranou,pod lopatkami,ale ja som vedela, že mám odretý 5a6 stavec už pred tehotenstvom, tak som cvičila na fit lopte a aj iné cviky čo mi odporučil lekár a zabralo, hlava ma nebolievala ale mávala som zelené kruhy pred očami veľmi často a tŕpla mi pravá ruka a šklbalo mi malíčkom miestami, nič nezabralo iba balančné cviky.