Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bolesť hrdla a dorithricin v 6 mesiaci tehotenstva?

Lieky v tehotenstve
lalia333
3. jún 2019

Dobrý deň viete mi poradiť či môžem brat dorithricin na bolesť v hrdle keď už som v 6-mesiaci tehotenstva ? Ďakujem za odpoveď

lovely5
3. jún 2019

@lalia333 ja som mala anginu a lekar mi dal homeopatika a na kloktanie tantum verde.. fakt som to mala hrozne zapalene a za dva dni mi to pomohlo. plus vyvar a caj kamilkovy

kukulienka83
3. jún 2019

Tam to predsa musí byť napísané ci sa smie v tehu... Inak skus kliktat slanú vodu, to mi vždy zaberie

lubisvecko
3. jún 2019

@lalia333 treba citat pribalove letaky. V kazdom je napisana zvlast cast o tehotenstve 🙂

pininka1
3. jún 2019

Mne dala práve doritricin keď som bola tehu a mala somm hrozný zápal. A ešte mi dala sprej glimbax, to mi veľmi pomohlo,dávam ho aj deťom.

edzzi
3. jún 2019

Mala som začínajúci zápal priedušiek a bolesť hrdla a bola som v 18. Týždni dr mi dala ATB a odporučila ak doritricin že toto mozem, že je to aj otestovane.

mimka795
3. jún 2019

Mne zabral Septilen na hrdlo a moze sa v tehotenstve 🙂

megyi1711
4. jún 2019

@lalia333 mne Dr povedala ze nemam brat dorithricin v tehu,je to tam myslim aj napisane v pribalovom letaku

mishkamishka
5. jún 2019

ja som brala, dieta je v poriadku, viackrat ma zachranil pred celkovymi antibiotikami pocas tehu.

wonder13
8. jún 2019

Mňa teraz položila chrípka a na hrdlo odporúčam kloktat slanou vodou.... Zbytočne je dávať si niečo iné lebo toto pomôže. Iné je už bolesť hlavy....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre