Bolesť krížov v 23. týždni

mariasalome111
16. apr 2018

Ahojte., v noci som sa zobudila na poriadnu bolesť krížov., vystreľujúca do pravej nohy., trochu bolesť brucha...je toto normálne ?? Ani ležať sa mi nedá., je to ešte horšie, podobne keď sedím alebo chodím. A tá bolesť trvá...neviem, či nesiahnem po nose a spravím si deň. A najhoršie je., ak by som zavolala mojej gyn.povedala by., skôr ako si ja poviem svoje., že ste treťorodička .... Ale moje posledné tehu bolo pred 10- rokmi., nevie má pochopiť., že sa cítim znovu ako prvorodička. Čo mám robiť 🙁😖😟

meandbaby
16. apr 2018

Ak mas take bolesti, chod k lekarke al rovno na gynekolog porodnicke.

mariasalome111
autor
16. apr 2018

Volala som gyn. ešte majú ľudí, ordinujú, o pol hodky mám zavolať...

meandbaby
16. apr 2018

A nemozes tam zajst? Akoze pri bolestiach by ta teda nemala odbit takto.A do tej porodnice? Aj tam ta vysetria.

didi2102
16. apr 2018

ja som mala taketo priznaky a bol to zapal nech ti urobi rozbor krvi a vyter ... dali mi ATB tez cca v tomto tyzdni teraz som v 30tt a mam znovu - krv a vyter mi teraz brali na pohot , predtym moj vraj to drazdi maternicu sposobuje bolesti a ledva som chodila co krize v keli .... ja by som nevolala a sla si tam sadnut rovno

mariasalome111
autor
16. apr 2018

Už som v nemocnici..

didi2102
16. apr 2018

@mariasalome111 si bola u svojho co ti povedali ?

mariasalome111
autor
16. apr 2018

@didi2102 volala som svojmu...tak ma poslal na pohotovosť, z vnútornej strany som otvorená na 1, z vonkajšej zatvorená, krček pekne dlhý..tak ležím s vyloženými nohami, infúzie..😔 bábo že je pekné 600 g má.

didi2102
16. apr 2018

@mariasalome111 ja cca 2tyzdne do zadu tiez na infuzkach pomohlo vela bab je otvorenych neboj potom doma oddych ak niesi na PN budes ... nesilit sa a klud no drzkam palce

mariasalome111
autor
16. apr 2018

@didi2102 ďakujem krásne, som na PN..v 9tt som už ležala v nemocnici., pre špinenie...snáď bude dobre...

kristres
17. apr 2018

drzim palce!! Viem si predstavit ten strach.

mariasalome111
autor
18. apr 2018

@kristres dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre