Bolesti ako pri MS zmizli...je to v poriadku?

danielkadandy
10. máj 2020

Ahojte konci mi 16tyzden a ja uz asi tyzden necitim take tie bolesti ako na ms...doteraz som ich citila stale...je to moje prve tehu...je to normalne ze to prestalo? Sa mi zda ze ani prsia nemam take citlive..jedine stale mi nechuti jest a mam odpor k jedlu
Doteraz som sa spoliehala na tie ms bolesti ze sa to tam roztahuje a babo rastie...no teraz sa bojim

denden77
10. máj 2020

@danielkadandy je to uplne normalne 😊

amelia89
10. máj 2020

@danielkadandy je to urcite normalne,tych bolesti este bude vselijakych,uvidis. Mna to tiez pobolievalo a prestalo a bolo urcite obdobie 2 mesiacov ked som sa vobec necitila ako tehotna- ani bolesti,ani chute,ani nevolnosti absolutne nic - a babo sa zacalo hybat az v 19tt takze clovek ani nevie ci sa nieco deje 🙂

danielkadandy
autor
10. máj 2020

@amelia89 ved to ze kym necitim pohyby tak netusim ci je to ok...tie ms bolesti som doteraz citila niekedy aj kazdy den aj viackrat za den

amelia89
10. máj 2020

@danielkadandy ano aj ja,to je v poriadku nemusis sa bat. ja ti uplne rozumiem, mne kupil muz doppler na pocuvanie srdiecka (ale pustila som si to fakt len raz za tyzden a ked zacali pohyby uz vobec- neprehanala som to s tym ale dodavalo mi to klud). Proste je to normalne ze si nepokojna ale nekrvacas,vsetko je v poriadku uvidis 🙂

dublinka22
10. máj 2020

ja som na začiatku tehu nemala ani nevolnosti a ani bolesti. Asi do 10tt ma bolievali prsia ale to bolo všetko. Každý mesiac som sa tešila na poradňu a dúfala že doktor povie že je všetko ok. Ja som pohyby začala cítiť až okolo 20tt a aj to len veľmi sporadicky, až dokým nezačali každodenne som nevedela či je všetko ok. takže je to normálne a v pohode, držím palce

veronika1234512345
11. máj 2020

@danielkadandy ani ms bolesti nie sú v poriadku. Pozor

danielkadandy
autor
11. máj 2020

@veronika1234512345 ked sa to roztahuje musi to trosku aj boliet predsa

veronika1234512345
11. máj 2020

@danielkadandy samozrejme.
Ale bolesť ako pred menzesom nemusí byť "zdravá"
Ak sú kŕče pripadne bolesť krížov každodenná. Ja som to riešila so svojím gynekológom. Z prsta som si to nevycucala🙂

danielkadandy
autor
11. máj 2020

@veronika1234512345 aha tak ja sa v tom nevyznam to je moje prve tehu

veronika1234512345
12. máj 2020

@danielkadandy je úplne v poriadku ak bolia prsia, mňa bolia od začiatku, ale je dosť bežné, že prestanú bolieť.
Tak isto bolesť podbruska je normálne ale nemala by ta bolesť sprevádzať kŕče a nemala by byť nejak veľmi obmedzujúca co sa týka aj bolesti krížov.
Hlavne v prvom trimestri to môže byť priznak hroziaceho potratu.
Ale samozrejme ako taká bolesť rozťahovanie a určitý nekomfort je v poriadku.
Nakoľko som tiez 1x tehotná riešila som to s lekárom. Lebo tu sa povie je to v pohode to sa ti maternica roztahuje a nakoniec zistíš, že sa spúšťa potrat..... Aj také tu boli skúsenosti takže ja do istoty s lekárom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre