Bolesti podbruška a krížov

ivka266
15. jan 2018

Ahojte, som v 14tt a hrozne ma bolia kríže a v podbrušku. Cca tretí deň . Dnes som bola u doktora spravili mi ultrazvuk,dali infúziu a nejaké lieky. Že ak to neprejde,tak pôjdem do nemocnice ležať. Vraj to môže byť normálne v tehotenstve ,ale aj nemusí. Mam ležať vklude. Mali ste podobný problém?

selvadgia
15. jan 2018

Mala,dokonca som aj 2xkrvacala a bolesti som mala uz take že som už bola presvedcena ze potratim...skoro som sa zblaznila..asi 4x som bola v ležať v nemocke,chvalabohu sme to zvladli a o par mesiacov bude mat moja laska 4rôčky 😍
Dr ma pravdu,môže to niečo znamenať,ale aj nemusi! Takze pokus sa nestresovať a mysli pozitivne,je to pre telo velka zmena,ktoru niekto pocituje intenzivnejsie,iny menej 😉Držím palce

ivka266
autor
16. jan 2018

Ojojoj ste si hlavne ze ste v poriadku ;) myslíš,že mám skočiť za svojim dr nech ma vypise aspoň na pár dní? Lebo zajtra mám ísť do práce a neviem či je to dobry nápad 🤔

prabinka
16. jan 2018

noo to proste niektoré žienky postihne, mňa tiež v poslednom čase neuveriteľne bolia kríže, no už idem tak povediac do finišu, takže nič iné ako vydržať mi neostáva

selvadgia
17. jan 2018

@ivka266 radsej sa setrit,par dni doma ako potom nemocka...ja som bola na marodke od cca 4tt az do konca,aj kvoli predchadzajucej neplanovanej sekcii som bola rizikova...no cely cas som brala duphaston na udrzanie

ivka266
autor
19. jan 2018

@selvadgia ja som tiex z teraz na marodke. Budúci týždeň idem do poradne no a podľa toho ako sa budem cítiť sa rozhodne či môžem ísť do roboty alebo nie... Ten duphaston predpísali aj mne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre