• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti v podbrušku ako pred menštruáciou sú normálne?

31. októbra 2008 
Ahojte, som v 24tt a chcela by som sa Vás spýtať, že či je občasná bolesť v podbrušku ako pred menštruáciou normálna, alebo by som sa mala niečoho obávať...k dr. idem až o 2 týždne, tak sa obávam, či by som nemala ísť skor...predtým ma to bolievalo len tak ráno,ale dnes ma to skoro celý deň...je to úplne tá istá bolesť ako keď som mala menštruáciu...tak prosím, keď máte s tým nejaké skúsenosti, poraďte...vopred dakujeem :slight_smile:)
31. okt 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika...podla mna ti len rastie(natahuje) maternica...keby to boli kontrakcie tak to by bolest prichadzala v intervaloch..ale ked sa velmi bojis tak radsej skoc do nemocnice
31. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj no dik za odpoveď, no už to prešlo, ale ked znovu začne tak skočím radsej...a este som cela,že výtok taký biely je normálny???
31. okt 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika...hej ja ho mam tiez :angry: uz mi to lezie na nervy lebo bez intinky nemozem ist ani na krok...keby si mala v tom vytoku iba kusocek krvi musis ist do nemocnice..-moze ist aj hlienovu zatku..
31. okt 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ten biely vytok je uplne normalny pri tehu, nebezpecna je krv a krce v brusku :wink: pichanie bruska mam aj ja, to sa nam natahuje maternica
31. okt 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne to tiez dost lezie na nervy, ale uz som si aj zvykla pomaly....no a mimochodom uz cítim pohyby dosť dávno,ale posledné dva dni sa nejak menej hýbal..neviem,možno len stresujem a zdá sa mi to a teraz tie pohyby ako keby citim az dole v podbrušku....nechápem.. :unamused:
31. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok