Bude to podľa tejto fotky chlapec alebo dievča?

domusks
11. sep 2014

Ultrazvuk z 12 tyzdna.

xevulax
11. sep 2014

Ak ti to nepovedal lekar, my asi tazko. 12tt je este skoro a podla mna na to. Uzv to vobec vidno nie je

zuzulik280
11. sep 2014

baba

lenka.s
11. sep 2014

v 12tt je to vraj este skoro hodnotit, aj ked mne pohlavie u vsetkych 3 deti povedali uz v 12tt ... mala si sa opytat lekara, z foto sa sudi tazko

mandarinka34
11. sep 2014

ja som na ultrazvuku v 25tt nevidela co to bude a tak krasne sa ukazal 😀 este mi to ukazala lekarna a ja slepa nic som nevidela. 🙂

konecnefree
11. sep 2014

zalezi na tvojom pocite, ten je najspolahlivejsi, ja som to u oboch deti vedela hned

titulienka
11. sep 2014

Tipujem ,, chlapec ,, 😉

lubka1983
11. sep 2014

dievca to co tam trčí nieje pipik

sarinka2012
11. sep 2014

To je tažko povedat,u nas to vyzeralo takto v 15 tt a bola to babulka

libka1
11. sep 2014

podla tej pupocnikovej snury to tazko zistis 😀 vyckaj este par tyzdnov 😉

zuzana_1
11. sep 2014

Pocitmi by som sa moc neriadila. Ja som bola presvedcena ze je to baba a mame certika. A podla UTZ to moze byt aj dievca aj chlapec....este musi babo podrast a mat detailnejsiu foto 😉

katkasofi
11. sep 2014

Mne dr povedala ze ked je takto skoro ten výbežok medzi nožkami rovný je to dievča, ak dohora tak chlapec..moje sono v 13+1 je takto a vraj je to chlapec

bonaqa2013
11. sep 2014

Nechaj sa prekvapiť. ja mám 4 deti a až po porode sme vedeli čo to je. Keď som si myslela že bude slečna, bol syn. A potom naopak. Bola som presvedčená že bude chlapček a bolo dievčatko. A nemali sme ani len meno pre dievčatko. Nakoniec vybral lekár.... V súčasnosti chodí do 1 triedy.

magic08
11. sep 2014

Mne jedna gynekologicka povedala, ze babatka v 13 tt vsetky vyzeraju ako chlapci 🙂 takze by som si pockalz na neskorsi utz 🙂

mamulienka30
11. sep 2014

Podla fotky je to jasne chlapec. Falticky vybezok nie je pozdlzne s chrbticou, ale je vo viac ako 60 stupnovom uhle od nej... takze chalan, gratulujem.

jarushka599
11. sep 2014

ja to väščinou vidím podľa tvaru bruška, neviem, aké ty máš... 😉

tova
12. sep 2014

@jarushka599 neviem co by si povedala podla mojho brucha (ch,d) dvojicky 🙂 v 12tt mne uz povedali co to bude aj skor, len treba sonom lepsie pohladat. Jedno je jasne, ked uz sa potvrdi pipik, bude chlapec, ale ked nic, tak moze byt este skoro a pipik dorastie, moze byt chlapec alebo dievca. Horna fotka je detajlnejsia, pipika nevidiet, bud dievca, alebo dorastie a bude chlapec na dolnej je nejaka blana,noha, taky dlhy pisal by dieta nemalo 🙂 zatial je to na dievca

lucymk
12. sep 2014

tazko povedat.co ti povedal doktor? mne v 12t povedala,ze to bude chlapcek,ale ze to mam brat s rezervou. v 16t mi to uz potvrdila na 100% .nakoniec to bude aj chlapcek na ktoreho sa uz velmi tesim 🙂

monacanka
12. sep 2014

AHOJ podla mna neries ci to bude chlapec alebo dievca hlavne nech ti vsetko dobre dopadne a aby babetko bolo zdrave to je podstatne ,,,ps.ale vyzera to na dievcatko

deniskaaaa
29. sep 2014

ahoj. ak si nedockava sprav si test-cinsky vypocet pohlavia dietata. podla mna funguje. skusala som ho adi 10x a na kazdeho to presne padlo. skus uvidis

kika87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luta13
5. máj 2015

@domusks na tej spodnej fotke ako je babo rozkrocene, je vidiet akoby pipika...ci som uz slepa?...tipujem tu chlapceka...🙂

iwka242
24. máj 2015

toto je naše sono 18tt+5d .. mne to nepripomina ani dievčatko ani chlapčeka.. aspoň čo som pozerala aj iné utz tak sa to nepodobá ani na jedno ani na druhé takže sme si stále neni istý na 100% .. chlapčekom to väčšinou vyzerá ako taka hruštička s jasným pipíkom v strede a vajká su ako keby jedna taka gula .. čiže toto sa mi vobec nezda na chlapčeka. ale zas ani na typické dievčatko.. čo myslíte?

1234lubka
24. máj 2015

ked ti to nedokazal povedat gynekolog tak co cakas tu?? nechapem

peneloppe
24. máj 2015

Ja ako laik tam nevidim nic 😀 Najlepsie ti to povie gynekolog a ked nevie on tak tu odpoved nenajdes

kadan
24. máj 2015

môj fešák má podobnú foto- čiže myslím chlapec
ale v podstate je to úplne jedno, len nech je to zdravé 😉

nikkas
13. sep 2021

@kika87 co to nakoniec bolo chlapcek ci dievcatko?;)

nikkas
14. sep 2021

@katkasofi a bol to chlapcek?na tej fotke vidim praveze ten vystupok akoby rovno ale asi som slepa uz neviem ci to vidim vobec

kika87
14. sep 2021

@nikkas chlapček 😊 a už ma 6 rôčkov

nikkas
14. sep 2021

@iwka242 a co to bolo nakoniec chlapcek ci dievcatko?;)

lenkapopusova
14. sep 2021

Dobri vecer dievcata ma niekto skusenos zo stejnim pohlavim ja mam 4 dievcatka za sebou a teraz som tehu v 12 tizdni a strasne bi som uz chcela chapceka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre