• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Cítila som pohyby bábätka, teraz nič. Mám sa obávať?

17. augusta 2009 
ahotje. pred 4 dnami som citla prvykrat pohyby babetka. lenze odvtedy ani raz. Neviem co to ma znamenat. Navyse ma boli cele panvove dno a poboileva ma aj chrbat a brucho....vobec to nechapem. Vobec si nepametam ako to bolo ked som cakala prve dieta, ale myslim ze pohyby ked som citila, tak potom nezmizli, ale boli stale. NEchapem to a bojim sa. Prosim poradte.
Som v 17tt
14. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 17tt to vůbec neřeš, já taky plašila, dokonce jsem si šla zaplatit utz, někdy taky v 17tt abych se ujistila že je vše o.k. a malej se tam mydlil o 106 to bylo vidět na utz a já přesto nic necítila. Mimčo je ještě pidi, tak to spíš byla náhoda že jsi ho cítila :wink:
14. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naozaj sa netráp, ja už som viac ako 20 tt a tiež je niektoré dni vyslovene bábo bujaré a ďalšie dni dospáva.. :slight_smile: Aj tie bolesti mám, tým že sa rozťahuje maternica a panva, všetko dáva naznámosť, že rastie nový život.. :slight_smile: :wink:
14. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivmila, ono sa hybe, ale v tom 17tt su to tak jemne pohyby ze to nemozes citit zretelne a uz duplom nie kazdy den
14. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to, že necítiš pohyby je v poriadku.
ja som ich 1-krát zacítila v 16. tt a potom až o týždeň a postupne častejšie...a terza to už beriem ako samozrejmosť, že sa mi tam stále prevaľuje, mrví a dupoce :grinning:
Ale ohľadom bolesti, to neviem. Tiež som vtedy (a vlastne aj do teraz) cítila taký tlak (hlavne ked dlhšie sedí a potom vstanem), ale kŕče alebo nejká silnejšie bolesti nie...na to sa radšej spýtaj doktorky
Ale neboj určite je všetko OK. :wink:
14. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivmila - pravidelne musis citit pohyby od 24 tt. takze zatial ok. ja som citila prve az skoro v 22t. od toho 24 tt by si ich mala sledovat. ale skor ich mozno proste nepostrehnes, babo moze byt otocene dovnutra a kopat tam, alebo ked spis (moj to oblubuje v noci...)
15. aug 2009 o 02:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem vam velmi pekne z aodpovede...velmi ste ma potesili... nechapem ako som to mohla prehliadnut pri predchadzajucom tehotenstve, ze ako to vlastne bolo. este raz dakujem
15. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vůbec se netrap, ze začátku nemusíš cítit pohyby pravidelně!! Já jsem třeba poprvé cítila malou až ve 23tt :wink: taky záleží kde mášuloženou placentu, já ji měla na přední stěně a to ty pohyby ještě tlumilo.Ale po 30tt jsem si jich užila až až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si pamatám,že som tiež okolo 20tt /alebo aj po 20tt/ cítila pohyby niekedy celý deň,potom 1-2 dni nič,mala som vtedy nervy,stále som si štuchala do bruška a natriasala ho,malý občas trošku sa pohol,ale inak sa vôbec nenechal rušiť :slight_smile: a spinkal ďalej,a keď chcel,až vtedy kopkal :slight_smile: Inak,že v tomto období bábatká dosť spia,majú aj také dlhšie fázy spánku.
16. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17 t je zavcasu na pohyby aj ked pridruhom dietati ich citis skor. bud v pohode
17. aug 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok