Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomáha pri silných bolestiach krížov?

keiles
29. sep 2012

Som v 21 tt. Mám 2ročného syna, takže sa s ním dosť naťahujem. Asi som to dosť prehnala. Teraz mám také bolesti, že sa nemôžem ani ohnúť. Snažím sa si kríže držať v teple a potieram mentolovým mazadlom. Má niekto dobrú radu, ktorá zaručene pomôže? Nerada by som zas behala po doktoroch.

iinuska
29. sep 2012

dobre je aj suche teplo, napriklad cez tricko alebo uterak fenovat. Ale pokial to fakt boli a nepomaha, tak asi treba navstivit lekara

sympa1
29. sep 2012

masaž...po sediacky 🙂

katren
29. sep 2012

osobne by som to radsej riesila s dr......
ja mam 2,5 rocnu a rocneho - nechodiaceho, takze viem, co to je....a som v 36tt....
a na masaz pozor, ked, tak odbornu u masera, bo masaze mozu vyvolat potrat 😒

evelin325
30. sep 2012

veru na masáže pozor, ja mám veľmi dobrú skúsenosť s homeopatikou, môžu to aj tehotné aj kojace matky, mne to hneď zaberie aj na kŕče aj na bolesť hlavy.

lejlla
30. sep 2012

ja som si davala tie hrejive naplaste voltaren trermoplaster.ale to som uz nebola tehotna a v lekarni som sa pytala ze ked kojim a povedala ze mozem tu naplast pouzit.tak si myslim ze aj ked si tehu mozes....

majkamilanko
7. okt 2012

ja mam strasne bolesti v krizoch.som v 15tt ledva sa postavim z postele.a bolest hlavy uz ani nevnimam...ta ma boli nonstop....

nikolka2
7. okt 2012

Teplo 😉

zuzub
7. okt 2012

ahoj, tak toto poznám...tiež som si tým prešla, keď mi bolo najhoršie dala som si hrejivú náplasť, doki aj lekárnička mi povedali, že pokiaľ to neužívam dlhodobo nemá to negatívny účinok.ja som už bola v koncoch a doki mi povedal, že ma už len na obstreky môže poslať.a kúpeľ v teplej vode mi pomáhala, ale nie v horúcej! veľa sily prajem 😉

nika82
7. okt 2012

mamu tiez fest boleli krize, velice sa nahrievala a skoncila v nemocnicy zo zapalom

ivetkab.
16. okt 2012

@keiles Bolesti krížov v tehu poznám veľmi dobre. Pri prvom tehu som to chcela poriešiť s ortopédom, ale výsledok bol taký, že je to proste dôsledkom tehu. Musíme nič iné, len sa šetriť. Minule som len povysávala celý byť a celý som ho umyla s mopom, takže som sa nejako extra nezohýnala. A dopadlo to tak, že som sa dva dni nemohla ani pohnúť z postele. teraz si takú domácu prácu rozdeľujem na dva dni a aj umývam na dvakrát, aby som si medzi prácou oddýchla. Pokiaľ je aj tá tvoja bolesť spôsobená prácou v tehu, tak Ti nepomôže nič. teraz si hlavne oddýchni v rámci možnosti. Mám doma dvoch huncútov a čakáme tretie. 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli