Diabetologické vyšetrenie v tehotenstve
Ahojte , prosím vás keď ste šli na diabetologicke vyšetrenie v tehotenstve , platili ste niečo ? Ďakujem
Jedine co som si kupila bola glukoza, asi 1€ to stalo, tak nejak. Inak za vysetrenie nic
Ahojte , prosím vás keď ste šli na diabetologicke vyšetrenie v tehotenstve , platili ste niečo ? Ďakujem
Jedine co som si kupila bola glukoza, asi 1€ to stalo, tak nejak. Inak za vysetrenie nic
@nahbia neplatí sa za to nič. Aspoň neviem žeby sa platilo no 🙂