Diagnóza 35.2 v 21. týždni

kwjetok
7. okt 2014

Ahojte. Je normálne ze doktorka mi da takú diagnózu, ak je všetko v poriadku? Aj ultrazvuk aj pozretie zdola? Je pravda, ze ma pobolievalo brucho, no teraz uz je všetko ok. Mali ste niektorá taku diagnózu? Dakujem za odpoveď. Btw malička rastie a 4D ultrazvuk je dobrý

bonaqa2013
7. okt 2014

A našla si to čo to je? lebo ja áno. No pani doktorka ti buď nepovedala pravdu ohľadom zdrav stavu, alebo ťahá poisťovňu z peňazí - cez akože tvoje problémy. No aj tak sa dá.

tamarka9
8. okt 2014

@kwjetok ahoj je to giagnoza Z 35.2 Dohľad nad graviditou s inou nepriaznivou pôrodníckou anamnézou, tzn ze si mala mat nejake problemy pred tehu (okrem potratu a neplodnosti, na to su ine diagnozy). Keby sa to ratalo na problemy pocas tehu tak by si mala napr Z 35.9 Dohľad nad rizikovou graviditou. Aspon papierovo,ako to robia v realite lekari netusim...

sunny170
8. okt 2014

Mne to napísal na výmenný lístok, ked som šla na odbery kvôli štítnej zlatze a tiez nemám žiadny problém. Boh vie, co si tam oni účtujú. Ja si myslím, ze keby sa to vážne tykalo dieťaťa, tak ta o tom informuje, musi. Takze to nerieš, poprípade sa opýtaj na najbližšej poradni. Urcite sa nestresuj;)

kwjetok
autor
8. okt 2014

Dakujem za odpovede. Ono ja sa nestresujem, lebo malička kope a je v poriadku, len ma prekvapila ta diagnóza. Ti lekári si fakt dávajú ake take diagnózy kvoli peniazom. Tamarka, mala som nepravidelný cyklus, tak mozno kvoli tomu. A mame podobny termin pôrodu 🙂

tinkahalas
17. okt 2014

Dievcata prosim poradte... dnes mi volala sestricka ze geneticke testy som mala dobre vsetko negativne aj scrining aj davnov ale vyjadrenie z genetiky je ze mam prist osobne v 21 tyzdni na vysetrenie tam a ja neviem preco som nervozna prosim stalo sa vam to..... prosim napiste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre