Do ktorého týždňa môžem ísť na 3D ulztrazvuk?

viky_21
29. apr 2021

Dobre ranko baby 🙂 chcem sa vas opytat ako to je s 3D ultrazvukom. Dnes som bola na poradni a som v 12tt+1. Podla mojich vypoctov som ratala, ze to bude este len 10tt preto som to este neriesila. Vezmu ma este ? Alebo uz je neskoro ? Viem, ze sestra bola v 12tt ale svagrina vraj az v 14tt. Dakujem vam <3

pininka1
29. apr 2021

Je to cca 12tt ale zavisi kedy ta vedia zobrat. Treba sa objednat cim skor.

ab727
29. apr 2021

@viky_21 11+0 až 13+6 aspoň tak mi to ukazuje na nete...švagrinej sa stalo,že jej dali termín kde bol plod maličký tak išla znova o týždeň,objednávajú to podľa poslednej menštruácie

petus998
29. apr 2021

@viky_21 ja som sa musela na 3d uzv objednat o5 tyzdnou skor bo ma dr. Strane plno

viky_21
autor
29. apr 2021

Dakujem baby za vsetky vase odpovede bola som sa dnes objednat a dali ma na Pondelok 😊

diaalex
29. apr 2021

@viky_21 ja idem v 12tt+4 🤗 a robi sa to do 13tt+6

viky_21
autor
29. apr 2021

@diaalex no vlastne v Pondelok budem aj ja 12tt+4 🤭 len som sa bala, ze mi povedia, ze je uz neskoro

zuzana1688
30. apr 2021

@viky_21 Ahoj ja som mala v 9 týždni ale ani som sa nepýtala lekár robil sám a potom bude 4D asi je to individuálne...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre