Druhý trimester a stále neviem, z čoho mi bude zle.
Ahojte baby ako je to možne že mi je zle aj s ovocia ? Zjedla som mandarinku a hned som ju aj vyvracala, už fakt neviem čo to je že ešte aj s ovocia mi je tak špatne 🙄🙄
Ahojte baby ako je to možne že mi je zle aj s ovocia ? Zjedla som mandarinku a hned som ju aj vyvracala, už fakt neviem čo to je že ešte aj s ovocia mi je tak špatne 🙄🙄
@majusska202 kazdy den sa modlim aby mi to prešlo a kazdy den je to horsie a horsie ..