Femibion 2 a priberanie

domin9
16. okt 2015

Zienky,chcem sa spytat,ci ma niektora skusenost s femibionom a niektora z vás po nom priberala.. som sa dozvedela vraj sa po nom moc pribera.. ja som teraz v 25.tt.,nabrala som 8 kg..neviem,ci malo,ci veľa,ale bojím sa brat dalej femibion,ked su na neho take ohlasy. V pondelok idem gyn.,a to bude prva otázka na nu,len ma zaujíma,ci sa z vas s tým niektorá stretla.
Dakujem

simkakr
16. okt 2015

tak toto počujem prvýkrát v živote..že sa z neho priberá... osobne nesúhlasím 🙂

anega79
16. okt 2015

myslim ze tu uz taka diskusia bola, jedni hovoria ze ano, druhi ze nie. podla mna je to individualne, ako aj u kazdeho priberanie v tehotenstve

lucmar2015
16. okt 2015

Ja som pocula ze vselijake doplnkove vyzivy pre tehotne sposobuju priberanie resp.vyssiu porodnu hmotnost babatka, ale od kyseliny listovej ze by sa priberalo si nemyslim.. Uzivala som femibion cca 3 mesiace a nepribrala som

8291
16. okt 2015

Ja som tiež brala len prvý trimrster ked sa bábätko najviac vyvíja a hlavne neurova sústava a potom som už nič nebrala.

mishka18
16. okt 2015

Nepriberá sa z tabletiek ale z jedla 🙂 Jediné čo môže byť, že ti po femibione viac chutí a preto viac priberáš. No u seba som to nepostrehla

viva14
16. okt 2015

ja som brala femibion prvych 6 mesiacov a za cele tehu som pribrala 10 kilov

seahorse27
16. okt 2015

Ja som brala femibion cele tehu a pribrala som dokopy 9 kg. Nepribera sa z tabletiek, ale z prezierania 😝 Maly pri porode vazil 2,9 kg, takze ja vyvraciam teoriu, ze sa z tehotenských vitaminov pribera a ze sa ich vplyvom rodia velke deti...

dellitta123
26. okt 2015

Ahoj, ja mám rovnakú skúsenosť s Femibion 1 , konzultovala som to s viacerými lekármi a potvrdili mi, že Femibion ako taký obsahuje veľké množstvá vitamínu B6, B12 atd. a ten podporuje chuť do jedla. Priberáš z toho, že ti podporí chuť do jedla, ja som ho brala pred otehotnením 4 mesiace a pribrala som 10 kg. Nepomáhal mi ani chróm na tlmenie hladu :D. Ale pomohol mi, nevysadila som ho. Teraz som v 5 mesiaci, beriem Femibion 2 a pribrala som 3 kg. Takže asi tak, toť moja skúsenosť. Ale v konečnom dôsledku pozitívna :D

tana85
3. nov 2015

ak nemas nevolnosti, tak skus radsej jest pestru stravu a nejedz tie umele vitaminy. su rozne nazory na to, nakolko dokaze nase telo skutocne vyuzit taketo preparaty. osobnu skusenost nemam, ale logicke mi pride, ze mozno ti z neho viac chuti alebo zadrziavas vacsie mnozstvo vody. ja by som sa ale na tvojom mieste az tak vahou netrapila, na to pride rec az sa babo narodi 🙂 😠

milota164
11. nov 2015

neries az tak velmi vahu, skor je dolezite ked priberas aby si myslela na to ze treba pokozke pomoct a natierat. Ja som pouzivala Bepanthen proti striam , super kremik pomaha , zmiernit napatie pokozky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre