Fliačik krvi v 17. týždni. Mám sa báť?
6. apr 2011
bol naozaj mali asi ako kvapka som v 17tt a som stoho v soku mam sa naozaj coho bat ? dakujem za odpovede
bol naozaj mali asi ako kvapka som v 17tt a som stoho v soku mam sa naozaj coho bat ? dakujem za odpovede
ahoj...ja som spinila asi do 20tt sem-tam...dali mi nejake podporne tabletky, nic vazne...ale ked som to prvykrat zbadala sla som pre istotu k dokine...pozrela, sono a vsetko ok... a bola som kludna... ja by som sa urcite sla dat pozriet.. ! 😉