Grochal a určenie pohlavia

55minnie55
24. sep 2015

Určil vám pohlavie dobre? 🙂 🙂

petka1075
24. sep 2015

myslim že taky odbornik ako Grochal urci spravne pohlavie aj so zatvorenymi ocami :D ano urcil spravne

55minnie55
autor
24. sep 2015

no tak, mne min. týždeň povedali v nemocnici, že na 99 % chlapček a včera u neho ma vyviedol z omylu, že ak to bude chlapček, že mi kúpi kočiar... že je to na 100 % dievčatko ,, :D heh

aniklv
24. sep 2015

On je najlepší lekár u akého som kedy bola....môj priateľ bol vystresovaný čo sa bude diať a bol veľmi milý a idem nemu zase v 30 tt 🙂 odporúčam

alenkaorava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulienka77
24. sep 2015

Grochal je velky odbornik 🙂 ja som s nim bola max.spokojna.pohlavie nam urcil spravne.ja som k nemu sla kvoli tomu, ze mi moj doktor povedal, ze mam zle triple testy a ze hrozi dietatu raztep pery.nastastie mi pan doktor povedal, ze dietatku nic neni a na 100% sa narodi zdrave.tak aj bolo.

ukulela
24. sep 2015

ja som bolau grochala skoro, na prelome 1a 2 trimestra. povedal, ze nerad hovori tak skoro, ale keby som ho nutila, tak tine chlapca. a spravne 🙂

raduna
24. sep 2015

Nam povedal uz v 13tt, ze to bude chlapec a je. 😵

tiumen
24. sep 2015

My sme boli u neho na 3D v 26tt a určil správne 🙂

rheia27
25. sep 2015

Ano, uz v 13tt 🙂

55minnie55
autor
26. sep 2015

aj ja chcem ísť aj v 30. tt . 🙂 ozaj super odborník...

vanilka233
26. sep 2015

My sme boli v 20tt a hned z fleku povedal,ze to bude baba 😉

stasch
26. sep 2015

Grochal je naozaj skvelý odborník a skutočne veľmi príjemný človek... 🙂 Mrkol na ultrazvuk a povedal, vidíte tu toho "pišura" ? 😀 ..tu nie je o čom, bude to chlapec... 😀 (bola som tam v 12 týždni a nejakom, už neviem ktorom dni) a tak bolo, je to chlapec. Určite odporúčam, nie len kvôli určeniu pohlavia, ale rozhodne kvôli diagnostikovaniu postihnutí. Je to fakt odborník, klobúk dole. 🙂

55minnie55
autor
27. sep 2015

no to máte pravdu.. výborný lekár ...no tak teda asi začnem rozmýšľať nad tými ružovými vecičkami :D

evittam
27. sep 2015

Každý je skvelý odborník pokiaľ je bábätko pekne natočené a je to vidno. U chlapcov je to aj jednoduchšie 😉 . Pokiaľ je bábatko stále chrbátikom alebo zle otočené, že mu nie je vidno medzi nožičky tak ani odborník ako Grochal neurčí zo sona čo to bude. 😉 🙂 😀
@55minnie55 No, radšej by som počkala kým sa to narodí, veď toľko vecičiek kupovať nemusíš a sú aj neutrálne farby-to by som urobila pre istotu. 🙂

55minnie55
autor
27. sep 2015

Ved ja viem, to s tými vecičkami som myslela zo srandy 🙂 .. času dosť ... ja aj tak plánujem okolo toho 8. mesiaca kupovať... 🙂

eriksonka1234
30. sep 2015

Ja som mala pri druhom kúpené vecičky aj pre dievčatko aj pre chlapčeka, keďže som chcela prekvapko 🙂 , manžel mal urobené dve kôpky, ktoré má priniesť do nemocnice, keď sa narodí 😵

ludlu
13. okt 2015

ja som bola v 17+4tt a ešte sa len dotkol sonom a povedal že to bude dievča tak uvidíme zatiaľ som v 24tt tak dúfam že sa nezmýlil lebo všetci mi začali znášať ružové veci ja si kupujem aj tak neutrálnejšie ...aj pre druhé bábo ak bude 🙂

macik28
1. nov 2015

@55minnie55 ahoj prosim ta a ku ktoremu gynekologovi chodis v prievidzi ja som tiez z taded dakujem

gabuchah
7. nov 2015

Ja idem ku nemu bo štvrtok 🙂 tak som zvedavá na neho aj čo povie 🙂

kaja01
7. nov 2015

Mne tiež povedal v 12tt, že to bude chlapec a je to chlapec.

s_mt
7. nov 2015

Mne povedal pri oboch detoch uz v 12 tyzdni a nemylil sa,aj chlapca,to si bol isty a dievca povedal,ze na 90 % a potvrdil to na 100% na dalsom sone.. A je to tak 🙂))

55minnie55
autor
8. nov 2015

No ja idem teraz opäť v 30.tt 30.11. 🙂 už mi aj moja dr. 2x po nom potvrdila dievčatko ...hehe tak zrejme sa nemýlil

55minnie55
autor
21. nov 2015

ale ozaj by bola sranda keby sa narodí chlapček :D a ja už kupujem vecičky pre babu :D

666maybe
21. nov 2015

Ja som bola u neho v 20tt, ledva som zaregistrovala, že sa ma dotkol sonom a už som bola informovaná o tom, že čakáme dievčatko 😀 A bola som aj v 30tt a iba sa spýtal či nám už hovoril, že to bude baba 🙂

gabuchah
21. nov 2015

Mne tiež asi do 5s povedal že dievča 🙂 sme sa tešili a aj to čakali, od začiatku jej hovoríme v ženskom rode 🙂
Napísal mi ze odporúča ďalšie Sony v 30TT,to treba zasa ku nemu ísť?

vydrnik
21. nov 2015

Ja som bola u Grochala v 20tt a mali zme ist este v 30tt.ale nrpeboli zme tam kvoli urceniu pohlavia a sj nam povedal to co zme uz vedeli mesiac predtym ako zme k nemu sli.vravel nam ze ci vieme ze to bude chlapec.a my zme mu odpovedeli ze to bieme z vydlefkou amnio.takze len potvdil.Filipko ma 16 mesiacou

matikmatuska
21. nov 2015

Mne moj doktor dlho nevedel presne urcit pohlavie,,,,furt ze na 60% dievca vravel (pozeram este som ani tehotna nebola a vedela som ze to bude dievca na 50% bez akychkolvek pristrojov) 🙂 Co to je za odpoved na 60% 😀
Tak som sla ku Grochalovi, priatel tiez vystresovany ze co to ako to ...ale taky profik ako je on..waau.Ako som si lahla do 5 sekund sa ma spytal ci chcem vediet pohlavie a povedal mi ze je to dievka. Potom este zistil nieco na srdiecku, tak som bola aj v 30. tyzdni ...dokopy aj s fotkami to sice stalo 100euro ale si myslim ze najlepsie vyuzitych 🙂

rula
21. nov 2015

Baby, kde je tento lekár? máme tč ?

rula
21. nov 2015

Potešíte ma, ak mi poradíte. Ďakujeem

lajlilinka
21. nov 2015

@rula všetko je na www.femicare.org

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre