Bude v 14. týždni vidieť pohlavie?

blontimka
4. mar 2019

Ahojte dievčatá.
Idem k dr grochalovi 13+6tt. Myslíte, že je šanca, že bude vidieť pohlavie? Povedal niektorej správne? ...alebo vôbec?

lpipa55
4. mar 2019

Ahoj ja som bola pri MUDr.Grochalovi este v roku 2016 a bola som max.spokojna.Pohlavie bolo tak ako povedal- chlapcek.

blontimka
autor
4. mar 2019

@lpipa55 A bolo to do toho 13+6tt? Ci uz si bola v 2 trimestri? Ja sa ho chcem spýtať či vidi.....

fridi96
4. mar 2019

My sme boli pred dvoma tyzdnami Ja uz som vtedy bola 20tt Ale Hned povedal čo to bude aj ukázal že to bude dievčatko on sa fakt vyzná do toho viem len odporučiť 🙂

ukulela
4. mar 2019

@blontimka mne na tom prvom termine povedal, ze nerad tak skoro tipuje, ale ze keby mal povedat, tak chlape. spravne. ja som sa nepytala, sam povedal, bolo asi dobre vidiet.

barboritta
4. mar 2019

@fridi96 prosim ta a kolko si cakala na termin unho?ja som dnes 18+1,dufam ze stihnem v 20tt sa dostat ku nemu

fridi96
4. mar 2019

@barboritta no ja som čakala skoro 4tyzdne volala som tam keď som bola v 16tt a podľa toho vyrátal ale nič sa nestane keď idete aj v 21 alebo 22 čím neskôr tým viacej tam bude vidno 🙂

barboritta
4. mar 2019

@fridi96 ja si tiez myslim.len dufam ze ma vezme aj takto,nie zase az v 30tt.to by som nevydrzala🙂

evallu
4. mar 2019

tiez mi to hned na prvom sone spravne tipol.... videl....

blontimka
autor
4. mar 2019

@barboritta za 2 týždne podľa mňa nemáš sancu. Ja som volala v 6tt a dal ma až na 13+6-posledný možný deň ráno o 7, že ho to veľmi mrzí, ale skôr tam nemá nič....

blontimka
autor
4. mar 2019

@barboritta ale 30e si môžeš doplatiť a dá ti termín mimo ordinacnych, alebo v sobotu.

barboritta
4. mar 2019

@blontimka akurat som sa s nim dohodla na prvom moznom termine,dal ma na 30.3,co je sobota,to budem 22tt.aspon viac uvidime, nevadi,aj som rada

blontimka
autor
4. mar 2019

@barboritta som si aj myslela, že dva týždne isto nie sú reálne.
Myslím, že on to ma takto, pretože keby nájde vývojové chyby do 24tt môžeš v zmysle zákona podstúpiť potrat zo zdravotných dôvodov.... Tak že aby sa to stíhalo

barboritta
4. mar 2019

@blontimka hej,to ja viem ze by som mohla,aj mi povedal ze amio nestihnem ak daco najde.ale nevadi,ja si baby necham tak ci tak.iba chcem byt pokojna ze(teda dufam)je zdrave+bonus,urcenie pohlavia

hhrdza
4. mar 2019

Ahojte dievčatá, ja som si dnes tiež dohodla termín. Našťastie nás vzal 30.marca, ale to budem už 21.tt. a bude to sobota, čiže plus 30,- ale nevadí. Hrozne sa teším 😊 čo tu čítam recenzie na neho, ešte som zlú nenašla. Snáď už nám aj povie pohlavie a ja budem veselo nakupovať výbavičku 😁 chcem sa ale opýtať, ako asi dlho cca môžem byť u neho?koľko má z hruba vyhradený čas na jednu ženu?

blontimka
autor
5. mar 2019

@hhrdza V 21tt už podľa mňa pohlavie dá na 100%. Ja idem v 13+6 Čo je dosť malo, preto som uvažovala, či je to vôbec reálne a predstáv si, že dievčatám vždy správne povedal aj takto skoro.

blontimka
autor
5. mar 2019

@barboritta tym som ti chcela povedať, že je v pohode, že to neni medzi 18-20tt.... Jasné, že bude zdravé. Ved uz mas isto všetky triplle testy za sebou .... A keď tam nebol ani náznak... toto bude len také zazitkove sono... 🙂

barboritta
5. mar 2019

@blontimka praveze ziadne testy za sebou nemam,odbery,nic.ale na toto sa tesim.

blontimka
autor
5. mar 2019

Nerobili tie odbery v 15tt?

barboritta
5. mar 2019

@blontimka nie,ze su iba skreslujuce,zbytocne.preto aj chcem toto sono

blontimka
autor
5. mar 2019

@barboritta Mne to dr ide robiť.... som nevedela ze sa to nemusí.

blontimka
autor
8. mar 2019

@hhrdza ahoj. Dnes som bola. Dal aj pohlavie. Celé vyšetrenie trvalo tak 10minut.

kuliniatko
19. mar 2019

Ja som tam bola pred 2 tt tiez v 13 tt a povedal pohlavie. V 20 tt to uz vie hned ako polozi sono na brucho🙂

sash37
19. mar 2019

@hhrdza vysetrenie ako take trva 10-15 min ale ak nebude vediet vsetko dobre pomerat koli polohe babu tak.ta posle.sa.prechadzat kym poriesi ine.pacientky cize mozes sa tam zdrzat aj par hod 🙂 zalezi od babatka 🙂

sash37
19. mar 2019

Mne povedal na.tom prvom usg ze je este.skoroJa s, istotou povedat.pohlavie ale ze.keby mal tipnut tak.dievca, potom v 20tt mi povedal ze je to 100% dievca 🙂 narodi sa o mesiac a pol tak uvidime ale spolieham na grochala uz mam nakupenu ruzovu :D

hhrdza
19. mar 2019

@sash37 ďakujem za odpoveď 😊 teším sa hrozne. Premýšľam ale, že 26.mam ísť aj ku svojej gyn do poradne, následne ku Grochalovi 30teho... uvažujem, že či to nebude moc UZ ..... či nemám odmietnuť napr ten u mojej gyn....

sash37
19. mar 2019

@hhrdza ja by som si uz asi nedavala usg u svojej dr, aj ja som to tak mala ze po poradni som sla na 3D a nerobila mi usg, zbytocne 🙂

hhrdza
20. mar 2019

@sash37 fakt no to si dobre urobila. Niekedy je dobré konať intuitívne. Tiež si myslím, že by to bolo zbytočne veľa. I keď ma to hrozne láka ho znova vidieť, lebo ešte stále nevieme pohlavie 😁 (20tt) a takto by som ho mohla vedieť uz o 4dni skor 😁 ...ale už tolko vydržím 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre