Bude v 15. týždni už viditeľné pohlavie?

kajka951
4. okt 2023

Ahojte, na poslednom veľkom sone v 12tt mi moja dr nedokázala povedať pohlavie bábätka, lebo malo prekrížené nožičky. Teraz idem na poradňu, budem 15+4 je vtedy už pekne vidieť pohlavie? Pri prvej dcérke mi povedali až v 20tt. Ďakujem

rebrambora
4. okt 2023

Mne bolo povedane, ze naistotu vedia az v 18tt, ale mlada robila do 20tt vsetko preto, aby sme pohlavie nevideli 😀

anjelicek26
4. okt 2023

My sme dnes 14+0 a mlady sa ukazal v plnej parade a bez debaty. Kedze sme mali aj vysledky genetiky/pohlavie, tak to len potvrdilo...

tamvtme
4. okt 2023

ja ked som sa v 16tt pytala na sone, ci vidi pohlavie tak ma rovno zrusil ze v tomto tyzdni je to velmi nepresne a povedal mi az v 20tt na velkom sone....ale ak je to chlapec, tak uz to vacsinou vidia jasne ak je babo dobre otocene

tehotna40
4. okt 2023

Az v 20tt mi povedali, a som aj rada lebo keď tu čítam ze im povedia takto skoro a potom to zmenia ,by ma porazilo. Ja keď som čakala dcérku som od takej pani kupovala veci, v 15tt povedali ze dievča, pani nakúpila ružové veci a v 24tt ze chlapec ,tak to všetko predávala chúďa 😀

lucia13022023
4. okt 2023

Mne povedali v 16tt dievča, 20tt na veľkom Sone chlapec 🙂

zuz987123
4. okt 2023

@tamvtme mám 3 kamarátky ktorým povedali jasne že je to chlapec a nakoniec tam len trčala pupočná šnúra.. A majú dievčatá.. 😀

lucy3080
4. okt 2023

Mne v 13 tt len odhadol lebo to ešte nieje plne vyvynuté 🙂 takže odhad podľa mňa áno ale istota až okolo 20tt… ja mám teraz po morfo v 21tt a potvrdené pohlavie už na 100%

domka222
4. okt 2023

V 16tt som čakala ešte chlaca,v 20tt už definitívne dievča 😀

lillyd
4. okt 2023

@kajka951 to je individuálne, moje babo malo najprv nohy v tureckom sede u dr Grochala v 13tt a doslova sedelo vo mne a potom zas v 16tt bolo otocene chrbtom a to sme mohli vidiet tak max všetky stavce chrbtice, o týždeň na to zas turecký sed.. u mojho gynekológa posledné 3 návštevy bez fotky koli týmto úžasným poloham to nemalo význam ani tlačiť😁

denulik1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denulik1234
4. okt 2023

@anjelicek26 prosím koľko ťa stáli tie testy na pohlavie ? Ďakujem pekne

maminkadeticiek
4. okt 2023

Urcite ano.Ale potrebuje dobre sono,nie z roku Pane.

anjelicek26
4. okt 2023

@denulik1234 tazko povedat ono to bolo v ramci ostatnych genetickych testov.

lillyd
4. okt 2023

@denulik1234 babygen test na pohlavie na Slovensku 120€.. ak chceš aj testy na choroby najlepšie je nifty pro 480€. Trisomy stoja cca 320-560€ zavisy od počtu chorob. A každý takýto geneticky test chorob obsahuje aj test pohlavia určený z chromozomov.

ness222
4. okt 2023

Ja som bola dnes na velkom sone 20+2 a dr. mi nevedela povedat s istotou pohlavie, bolo akurat otocene zle :( snad bude vidno uz na dalsom sone v 26.tyzdni 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre