Hnačky v tehotenstve, máte podobnú skúsenosť?

miriam1983
22. dec 2019

Ahojte,vsade citam a pocuvam,ako maju tehotne zapchy. Mala vsak niektora z vas opacny problem? Ja mavam odzaciatku riedku stolicu a niekedy ma prezenie,uplne len voda zo mma. Teraz som v 21tt a drzi ma taka vodnata stolica uz 4dni,tak 2-3x za den...

pribinak
22. dec 2019

@miriam1983 skus probiotika, su aj take soeci na úpravu hnackovitej stolice
Vylúčiť sladkomliecne výrobky aspon na nejaky cas

miriam1983
autor
22. dec 2019

@pribinak probiotika beriem odzaciatku a mliecne len obcas jogurt a po nom neutekam. Uz ani sladku vodu nepijem.

pininka1
22. dec 2019

Ja som mala hnačky, ale z magnézia, nahromadilo sa mi v tele, ale musela som ho brat

pribinak
22. dec 2019

@miriam1983 skús take probiotika, ktore su proti hnačke

miriam1983
autor
22. dec 2019

@pribinak dali mi take,vyslovene som im povedala,ze mam hnacky :/

miriam1983
autor
22. dec 2019

@pininka1 ja si davam,ale len obcas,lebo tiez musim. Ale hnacky mam ci ho jem alebo mam pauzu. A dacam si len jednu tbl denne a aj to nie kazdy den,ci by aj z toho...

hilda88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam1983
autor
22. dec 2019

@hilda88 😂😂😂

malicka_mysicka
22. dec 2019

@miriam1983 ahoj, ja som tiez mala z magnezia brutalne hnacky, ale z niektoreho viac z niektoreho menej, najhorsie mi robilo magne b6, zmenila som a bolo to o cosi lepsie ale tiez az ked som vysadila na par dni tak preslo, ja som az haluzila, ci ma babatko ziviny ked mnou potrava len tak prebehne, ale vsetko bolo v poriadku. Skus zmenit to magnezko, ci nahodou to nebude ono.

h_petra
22. dec 2019

@miriam1983 ano, bojovala som s tym v case nevolnosti, nic mo nepomahalo, ani probiotika, akurat cucoriedky. Teraz to tiez nie je uplne ono a to uz som v 30+0 tt, ale nie je to uz uplne hnacka, len to nie je ani uplne ok. Spolieham sa na to, ze po porode to prejde.

miriam1983
autor
22. dec 2019

@malicka_mysicka a kolko si ho brala? Viem,ze nuektore ho beru 3x1. Ha si savam len rano,aj to ken ked mi treba a aj tak... a musim obycajne,bez b6.

malicka_mysicka
23. dec 2019

@miriam1983 ja som si davala len jednu rano, a ak si dobre pamatam tak prvych par tyzdnov to bolo okej, len naraz sa mi to spustilo, tiez som to dlho ani nevedela identifikovat, tyzden som brala smectu pre tehotne a len ma prehanalo a prehanalo

lyduska13
26. dec 2019

Ahoj, veruze som mala hrozne hnacky na zaciatku tehu...a kedze som cdliaticka radsej som sla na pohotovost(u mna vzdy hrozi ze sa rychlo dehydratujem).aj si ma tam nechali na infuzkach...pamatam si ze dobry recept domaci mi dala moja kamoska...za dve lyzicky solamilu do vodu a vypit...je to grc ale stoplo mi to ked som potrebovala, ale ak mas v tele nejaku bakteriu tak je to obranny mechaniznus...co viem tak v nemocke mi davali cierne uhlie a probiotika...a tie infuzky proti dehydratacii...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre