Intenzívne pohyby bábätka v 23 týždni

soofias
6. mar 2013

Som v 23 týždni a mám pocit, že malý neustále kope. Začína to ráno a trvá celý deň. Niekedy je to až neznesiteľné, keďže pociťujem silné tlaky v podbrušku. Stretli ste sa s tým niektorá? Je to v poriadku keď je až príliš aktívny? Ďakujem

barboritta
6. mar 2013

tak toto mám presne aj ja,bábo kope neustále a veľmi silno,v akejkoľvek polohe som.všetky deti ma kopali takto a bolo to o.k,len ostali akčné až doteraz.máme sa na čo tešiť ☹ 🙂

adriana458
6. mar 2013

Ja cez deň o mojom babatku pomaly ani neviem, kopne len pár krát.. zato večer keď si lahnem do postele mi to vynahrádza 🙂

soofias
autor
6. mar 2013

@barboritta som počula že to môže byť preto, že má v brušku málo miesta a cíti sa nepohodlne...ja mám dosť malé bruško na to v ktorom týždni som.....no ja neviem, snáď sa ukľudní aspoň trochu.... 😉

barboritta
6. mar 2013

ja zase priveľké na týždeň v ktorom som.a to čakám tretie.???

barboritta
6. mar 2013

moje deti boli v brušku živé,ostalo im to.ale zase schudla som ihned 😵

mija99
12. mar 2013

Moje mimi je posledné dva dni také akčné.Mám pocit,že ani nespí len kopká a vrtí sa v brušku.Je to normálne?Žiadna moja poloha mu nevyhovuje.Predtým som ho musela budiť,aby aspoň raz koplo a teraz či je deň alebo noc tak stále sa vrtí.

5kal
13. mar 2013

Aj mne zacalo to iste, teraz som 22+4tt a posledne 3 dni zacal chalan davat, neviem, ci to citim tak, ze som ostala tento tyzden doma kvoli chorobe..ale posledne dva dni rano aj vecer..a aj cez den..a dnes dal 4 kopance take, ze sme aj s priatelom kukali, ze to co..uplne viditelne vypukliny 🙂 haluz

lienka1701
18. mar 2013

ja som na to asi tak že ráno ked sa zobudím občas kopne,,,niektoré povedia že ich dokonca zobúdza a tak...no to u nás nehrozí...cez den kopká akokedy sa jej chce...večer je viac aktívnejšia...no zase záleží aj na dieťatku si myslím...a zas nemusí stále kopať...my sme mali dni že celý týžden sa pekne ozývala každý jeden den kopkala každú chvílu a ako prišlo na víkend tak ani cítiť ju nebolo...asi oddychovala...možno tvoje dieťatko bude také viac aktívnejšie...šak skús sa na to opýtať doktora ale ked kope tak je myslím len dobre... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre