Je biely výtok a pichanie v podbrušku normálne?

marrykate18
27. nov 2010

Ahojte prosim o radu? Je biely výtok v poriadku? Mam teraz taky bieli výtok a som cca v 13 tt tehotenstva. plus ma sem tam picha v podbrusi troska pobolieva.? nie je to nic vazne mali ste to aj vy?

alca85
27. nov 2010

biely výtok aj v hojnejšom množstve je teraz úplne v poriadku....pokiaľ nezapácha a nepociťuješ svrbenie. Bolesti v podbrušku a pichanie pri vaječníkoch je dôsledok rozťahovania maternice 😉 ...môžeš byť úplne pokojná....Poprípade si daj MagneB6.....a hej mám to aj ja

shira_
27. nov 2010

Ja som mávala v prvom trimestri bolesti v podbrušku, ako menzesové, len slabšie. veľmi som sa bála, ale povedali mi, že to je rastom maternice a ťahom všetkých tých väzov vnútri. výtok mám stále taký biely hlienovitý. ak sa ti niečo nezdá, dr. ti urobí kultiváciu a pozrie brucho na sone, ale myslím že to je ok.

lucka1987
27. nov 2010

nie je to nic zle neboj aj ja som mavala biely vytok a bolo ho dost ako povedala alca85 (inak ahoj alca 😀 ) tak je to ok pokila ta nesvrbi a nezapacha.... a pichanie, tiez v pohode... je t to roztahovanie... teda pokial si neprechladla, ak sa neobliekas a podporujes modu "hole krize" 😅

bellugia
29. nov 2010

Súhlasím, podobne 🙂 Tiež som sa zľakla, keď som sa zobudila na bolesti v podbrušku, ale je to v poriadku 🙂

sandrittta
9. máj 2011

Som v cca 5tt a mam ten isty problem. Tak snad je to ok. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre