Kde sa dá zohnať najlacnejší femibion 400?

dbertov
8. feb 2015

Brala som ho od 2.trimestra pri prvom tehu a asi budem spokojnejšia, keď ho budem brať aj od 2.trimestra v druhom tehu. Len tá cena... 😒

maca283
9. feb 2015

Ahoj a nechceš vyskušať aj niečo iné Ja ti dávam záruku vrátenia penaíi keby to nemá ten účinok čo má mať Ja som počas tehotenstva vybrala 3 narosaný čučoriedkové od justu Je to sirup a obsahuje to co ten femibion Jedna flasa ti vydrží 6 týždnov a tiež mozes aj po porodej počas kojenia Ak ta to zaijalo pozri si www.just.sk narosan čučoriedkový Maca

evuliceeek
9. feb 2015

ja som brala tiež najprv femibion a potom mi lekárka povedala, že calibrum mami je to isté a je to lacnejšie a účinok rovnaký a mala som aj s calibrumom veľmi dobré výsledky krvi

snowwhite81
12. feb 2015

Ja mam doma neotvorene balenie, kupovala som v oktobri 2014, ale kedze mi bolo hrozne zle, neuzivala som, predam Ti, ak chces.

alexandra1104
12. feb 2015

Ja som si davala len magnezium aj pri prvom tehu aj pri druhom ...vedcinou ti to doktor povie ze to musis ale len preto ze im tam chodia ich díleri

evuska12311
23. feb 2015

Žienky, ak by ste mali zaujem, zostalo mi jedno cele balenie + 17tbl z druheho Femibion(2) 400, tak ich predam 🙂

adika011
17. máj 2017

Kto by mal zaujem,mam na predaj femibion,29tabliet z 30,jednu som uzila.na cene sa vieme dohodnut.

maj98
10. nov 2017

Ak by mal niekto záujem mám 6 neotvorenych krabičiek Femibion 2 s vitamínom D3, jedna krabička je na 30 dní, takže to vide na pol roka, od štvrtého mesiaca až po kojenie. Ak má niekto záujem kľudne napíšte na cene sa dohodneme.

veriiik106
12. feb 2018

Ahojte potrebujem este femibion tu 1 v 1 trimestri tak na cca dva týždne. Predá niekto? Ďakujem ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre