Kedy budem vedieť pohlavie?

kamca495
9. jan 2021

ahojte baby chcem sa opýtať kedy v akom týždni mi povie doktor pohlavie dieťaťa momentálne som v 14 tt či ešte nebude vidno nič ?

eskop
9. jan 2021

@kamca495 mne az v 20tt povedal

petamich
9. jan 2021

@kamca495 chlapca niekedy vedia povedat aj skor, ked sa dobre otoci, dievcatko byva kusok neiste dlhsie 🙂 ale okolo toho 20tt uz zvykne vacsina vediet

hennyinnsbruck
9. jan 2021

Mne povedala v 15tt na 90% dievca, potom dlho nevidela, a v 29tt na 3D sa kočka krásne ukázala 😊

majamat
9. jan 2021

vacsinou okolo 20tt. no chlapcom tam vacsinou vidia neico aj skor, uz som zazila v 14tt, ze dr videl chlapca
no nie je to v takto skorom tt take iste, ako neskor.

jaskolka
9. jan 2021

Chlapček väčšinou sa dá poznať skôr, mne v 13 týždni povedala doktorka, že na 80%,lebo ze "tam už dačo medzi nozkami rastie" a v 20 týždni už len potvrdila. Dievčatko asi neskor, alebo aj podľa toho, ako je otočené. Kamarátke sa stalo, že jej vraveli celé tehotenstvo, že bude dievča a keď začala chodiť na poradňu tesne pred pôrodom už do nemocnice tak bol "šok"lebo primár ju vzal na usg a vraví tak mimochodom, takže u nás porodime toho krásneho chlapčeka 😃😃. A áno, narodil sa 4kilovy chlapec, čiže asi až do pôrodu to nemusí byť iste 😃😃😃

kamca495
autor
9. jan 2021

no ešte asi počkám 😁 do poradne mam ísť až 25 teho ale strašne by sme si priali mať dievčatko už synčeka mame ❤

nelca84
9. jan 2021

@kamca495 mne povedal uz v 13.tt, bol si uplne isty, ze je to chlapec

denisadeny
9. jan 2021

@kamca495 mne v prvom tehotenstve povedali v 13tt ze chlapec a bol chlapec.. Teraz v 14tt nebolo nič vidieť.. Kamoške povedali najprv ze chlapec a nakoniec dievča.. Kolegyňa celé tehotenstvo bola v tom, že chlapec.. Všetko modré nakúpila a až pri pôrode zistili že dievča.. 🤷‍♀️

evkakozickova
9. jan 2021

@kamca495 mne povedal v 8 mesiaci.

18momo18
9. jan 2021

Mne povedala v 13 tt na 80% dievcatko a tak aj bolo 😊

zuzka102
9. jan 2021

Mne už v 16.tt povedala dr., že naisto dievčatko, a tak aj bolo.

viikkki
9. jan 2021

Ja som len 12+4tt ale včera mi Dr povedala ze to vyzerá na dievčatko no v 20tt to býva už istotka ☺️

cookie29
9. jan 2021

No v poslednej dobe vidím najmä príspevky kde ženám povedali pohlavie/odhad a nakoniec to bolo iné... takze dočkaj času. Najlepšie až na morfo. A čo sa týka toho že chlapčeka vidno teraz dvom mamičkám v terminovke sľubovali chlapčekov a podľa všetkého to budú dievčatka

c_est_la_vie
9. jan 2021

Mne povedal v 16 že chlapec. Ale ešte som čakala do 24 nech mi to potvrdí a doktor sa smial, že ten moj chlap bol jasný už v 16tt 🙂

siska53
9. jan 2021

@kamca495 okolo 20.tt alebo mozno az po narodeni. My sme sa pri prvom dozvedeli az mesiac pres porodom. Kamoska pri 3 detoch vzdy az po narodeni.

siska53
9. jan 2021

@viikkki ani vtedy nie. Mne tvrdil, ze na 99%dievcatko. A mesiac pred, ze chlapec. Ale ja som aj citila, ze chlapec, tomu dievcatku som neverila. Moj sa cely cas schovaval.

kamca495
autor
9. jan 2021

baby a nejde aj o tom ze aké je či 2d či 3d sono

nela6
9. jan 2021

@kamca495 v 14tt to je urcite vidno, len problém je, ci bude dobre natocene, mne oboch chalanov iz vtedy vidno bolo až až

nela6
9. jan 2021

@kamca495 mne bolo vidno na 2d, na 3d ani zistovali v 13tt,iba odhadom dali podla toho konca panvy, ze ako je vytoceny, odhad bol ale zly 😄

anastazia93
10. jan 2021

Mne na 3D ultrazvuku povedal v 13 TT že na 90% chlapec. Ale gynekológ na svojom bežnom ultrazvuku mi to potvrdil asi až okolo 20.

fineta
10. jan 2021

16tt dievčatko ❤️

romanelak
11. jan 2021

v 20tt ti to povie už s istotou ak bude babo dobre otocene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre