• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krátky spánok a časté močenie počas tehotenstva. Je to normálne?

29. decembra 2009 
no ved esteze to maju vo vsetkom jednoduchsie tie nase potvory muzske :slight_smile:)) Garonka ty si taky pokladik, vzdy ma vies ukludnit... len aj teraz mam pocit ze mi uz ide prasknut mechur, tak ja beziiiim zase na wc... ale musim aj vela pit ked tolko vycikam... musim na to davat bacha...
a ty ako manzel sa ti uz vratil?
29. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ja mam cele tehotenstvo pocit ze ked vyjdem z wc... ze zase potrebujem ist ... a do siesteeho mesiaca som chodila tak ze som uz aj so zatvorenymi ocami popamati nasla zachod a uz smo ani nevnimala ze vstavam kazdu hodinu na wc :sunglasses:
29. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu aj ja som sa v začiatkoch bala a bola neista, u mňa to bola katastrofa chodiť stale na cik cik a v nemocke ako som zbierala 24hod moč len na mňa civeli kde toľko chodím či tu vodu stále pijem :grinning:
drahy? ten sa prikmotri večer :astonished: ale aspoň som sa normalne vyspala hoci každé dve hodky som vstavala na zachod
29. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikush: tak to si ma potesila ze ty si take cik cik mala az do 6 mesiaca, viem ze to je individualne ale ja uz na wc tiez idem pomaly so zatvorenymi ocami uz si nikde ani nesvietim ked idem az na wcku :slight_smile:))
29. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok