Kŕče a tlaky v 17tt - je to v poriadku?

seemani
4. feb 2020

Ahojte baby. Prv než ma zvozíte - nechcem robiť paniku, len sa pýtam. Som skoro v piatom mesiaci a posledný týždeň ma trápia kŕče, nie sú to také krámové alebo kontrakcie, skôr tlaky a nepríjemný pocit. Stále ma nutká na wc, pričom skoro nič nejde, ale pocit jak keby som mala plný mechúr. Kontrolu mám až 16teho, zvažujem, či ísť skôr alebo je to v tehu normálne. Pri prvom som ani nevedela, že som tehotná, takže nemám s čím porovnávať... Pred týždňom som bola u lekára a mám učebnicové výsledky. Len odvtedy sa mi to nejak zhoršuje. Je to v pohode? Či sa plašiť?

ericka_l
4. feb 2020

Nezvažuj a choď. Na tomto nemáš podľa mňa čo zvažovať. Ak ťa niečo v tehu trápi, tak to treba riešiť čo najskôr, keďže nejde už len o teba, ale aj o bábatko. Plašiť sa nemusíš, len treba ísť k lekárovi

natalindaaaaa
4. feb 2020

Ja som v 15tt a vždy ráno, ma pobolieva brusko... Tiež si myslim, že mi možno malé tlačí na močový mechur ale ak to je u teba častejšie za den radšej chod lekárovi

nikushqa_rk
4. feb 2020

@seemani ja si myslím že je to v poriadku občas to mávam tiež ale skôr také ako slabé menštruačné kŕče v podbrušku..ale žiadne iné príznaky...takže nestresujem

cokolada_876
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre