Leželo vaše miminko od rohu k rohu?

strihalka
29. dec 2011

Ahojte, rada bych se zeptala, jsem v 24tt a mala stale lezi na zadickach....tedy poloha pricna, kdy se asi zacne roztahovat, ci v kolikatem tydnu zjisti ze je ji malo prostoru a posune se nozickami hore?Mam maternici ve tvaru srdce, a stale lezi od rohu k rohu :(Pokud mate zkusensoti, dejte vedet, dakujem

andelok
29. dec 2011

@strihalka Ahoj, mne sa malicka otocila az niekedy v 33. alebo 34. tyzdni a moja gynekologicka mi povedala, ze do 36 tt ma cas..a pocula som aj o pripadoch, kedy sa babo obratilo este ovela neskor. Myslim, ze sa nemas coho bat, lebo len asi 2% deti sa neotocia hlavickou dole. Tvoje babo urcite vie, kedy sa treba obratit, je to pren prirodzene 🙂

xlucia
29. dec 2011

moj bol priecne az do 38tt

sssimi
29. dec 2011

To je v poriadku, že ešte leží priečne. Nič sa nedeje. Ja som v 28tt a malé sa pretočilo pred pár dňami podľa kopancov. Teraz už kope pod rebrá a aj včerajšie sono mi to potvrdilo. A ako baby píšu máš ešte veľa času. Myslím, že optimum je cca okolo 30tt- 32tt.

kiwi82
30. dec 2011

okolo 32 tt sa otočila z priečnej polohy dole hlavičkou, neboj máte ešte dosť času 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre