Málo červenej krvi skôr než mala prísť menštruácia

christina221
7. sep 2019

Ahojte, mohla by som sa opýtať ci ste mali podobnú skúsenosť.. Pred 4 mesiacmi som mala s partnerom styk a nevie ci to stihol.. Ale nerobila som si test co bola asi chyba ale nemala som žiadne príznaky a menštruáciu som mala takú ako zvyčajne nie slabú.. No lenže predvčerom som si na nohavičkách všimla krv tak som si myslela že som to dostala skôr tak som si dala vložku a mala som ju až do nejakej 6tej pretože som bola v práci a nemohla som si ju vymeniť a keď som sa pozrela bolo na nej úplne malinko krvi... Večer tiež nič na vlozke nebolo... Ta krv bola jasno červenej farby. Ja vôbec neviem čo to môže byť.. Budem rada ak mi poradíte 😊

simusiatko83
7. sep 2019

@christina221 choď do lekárne a sprav si test... Ani jedna z nás nie je gynekológ a ani ten nemá rontgenove oči aby videl cez modrého koníka do tvojej maternice..... Môže to byť tehotenstvo, cysta, polyp na maternici alebo krčku, nádor... Mohla si byť prechladnutá a rozbiehajú sa pomalšie, alebo rozhádzané hormóny no hoci čo na čo si z myslíš.... Sprav si test a bez ohľadu na výsledok sa objednaj k ženskému aby zistil príčinu poruchy menštruačného cyklu 🥴😊😉

simusiatko83
7. sep 2019

@christina221 hlavne to neber v zlom 🙂 myslím to v dobrom 🙂 baby ti môžu poradiť všeličo ale každá sme iná... A u každej ženy to je príčina iného problému 🙂

ikonica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
christina221
autor
7. sep 2019

@simusiatko83 viem no... Neberiem to v zlom len som sa chcela opýtať lebo je to divne no a nie som na to zvyknutá

simusiatko83
7. sep 2019

@christina221 vieš treba ísť radšej co najskôr k lekárovi... Baby ti tu povedia to sa stáva hento tamto... Nepôjdeš k lekárovi a o 3 mes. Si budeš búchať hlavu o stenu, že čo som nešla a bude to niečo vážnejšie...... Ak je to tehotenstvo treba to sledovať ci je v maternici, či prebieha v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre