Mám bolesť brucha
18. jún 2020
Ahojte, už 2 hodiny od 4 som hore, strašne ma boli brucho, v podbrušku ale aj žalúdok je to normálne nedá sa to vydržať
Mam navštíviť lekára?
Ahojte, už 2 hodiny od 4 som hore, strašne ma boli brucho, v podbrušku ale aj žalúdok je to normálne nedá sa to vydržať
Mam navštíviť lekára?
@emisko555 keď je bolesť na nevydrzanie určite choď na pohotovosť .písala som ti internu poštu