Ahojte žienky vedeli by ste mi poradiť nejaké mena pre dvojičky chlapcov skôr slovenské 😊 ďakujem .
Mi sme mali Daniel-Jakub, Roman-Matej...majú blízko pri sebe aj narodky...nakoniec máme baby...
Oliver a Adam 🙃
@12majka4 známa má chapcov : Leo a Teo
Karolko a Jožko
Kamoška ma Marko, Matej
Tomáš a Matúš
Štefan, Šimon
@12majka4 ja mam Lukáš a Matúš 🙂
@12majka4 my mame Andreja a Tadeáša.
Aleš a Aurel
My mame Patrika a Filipa
Radko a Samko
@12majka4 Samuel a Emanuel 😍
Maroš Tomáš
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.
Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Modrý koník ti poradí v každom trimestri.Zisti viac o prvom trimestri.Zisti viac o druhom trimestri.Zisti viac o treťom trimestri.Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?
Mi sme mali Daniel-Jakub, Roman-Matej...majú blízko pri sebe aj narodky...nakoniec máme baby...