Menili ste gynekológa počas tehotenstva??

26. mar 2020

Ahoj, menili ste niektora gynekologa pocas 2. triemstra? Nebol problem napr s vydanim dokumentacie, vysledkov, PN atd? Dakujem

tilko
26. mar 2020

Ja som menila v 20tt. Všetkú dokumentáciu som mala odfotenú v mobile, takže som nemala problém odovzdať novej doktorke. Tá od ktorej som odchádzala mi ju odmietla aj tak vydať a už som to viac ja ani nová doktorka neriešili, keďže som všetko mala. PN som nebola.

darci17
26. mar 2020

Ja som menila, problém nebol, ale nebola som pn

79viktoria79
26. mar 2020

ja som menila v 36t,bez problemov mi dal kartu

autor
26. mar 2020

@tilko toho sa bojím ze mi dokumentaciu neda a odfotenu ju nemam

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunny8
26. mar 2020

Menila som lebo som sa sťahovala .. a nebol problém žiadny 🙂

nikpa
26. mar 2020

Ja som menila okolo štvrtého mesiaca, u mna bol problem s dokumentáciou, keďže som v knižke nemala poznačenu základnú vec ktorá tam pri dvojcatach musí byť a súrne som to kvoli hroziacej operácii potrebovala mat na papiery, žiadala som konkrétne zaznamy z karty. Nechcel dat, ze posle ich iba môjmu novému gynekológovi. Musela som spraviť krik na chodbe a odmietla som odísť kym mi nevydá kartu, az potom som ju dostala.

nikola_12
1. apr 2020

Ja som menila v 18tt a kartu aj s celou dokumentáciou posielala moja doktorka na adresu novej. Ale v tom čase som PN nebola.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre