Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Môžem spávať na brušku v 13. týždni tehotenstva?

guginko29
8. aug 2012

som v 13tt a uz mam gulate brusko.mozem spavat este na bruchu?

radusiq
8. aug 2012

@guginko29 na brusku mozes spavat dokedy sa ti bude dat, babatku to neublizi, ale tebe to coskoro zacne byt velmi nepohodlne. Potom neskor aj babatko zacne kopat ked ho budes tlacit, prinuti ta sa otocit. Skus si lahnut na bok a pritiahnut jedno koleno hore az nad uroven pasa, podlozit vankusom a trosku sa "zvalit" smerom na brucho - toto sa mi obcas prepecie aj teraz v 30.tt, ked ma drobec naladu 🙂

katren
8. aug 2012

@guginko29 je tu taka diskusia, pouzi vyhladavac a pozri si rady tam....

miss_stanya
9. aug 2012

@guginko29 Ja som sa prave ako pise @radusiq od zaciatku snazila naucit spat na boku s vankusom pod nohami, uz mi to celkom ide a s rastucim bruskom je to aj pohodlnejsie ako spat na boku bez neho 🙂 a ked sa nahodou prevalim na brucho, mam pod sebou makky vankus, takze ma stopne 😎

zmrzlinkams
9. aug 2012

kludne može spať na brušku pokial m´budeš sama mocť a pokial ti babo dovoli ja som dlho spavala na brušku a vdaka tomu som aj ucitila moje prve pohyby - kedže som ich mala slabučke a cele tehu tak sem tam tak na brušku bolo najviac citiť a neskor ked som bola vo vyšom tehu a lahla na bruško babatku sa to už asi nepačilo a viac kopkalo a bolo citiť tak automaticky som už neskor lihala na bok lebo na chrbate sa mi velmi zle osobne spalo len sem tam na chviločku ale došlo to samo pokial sa dalo tak som len na bruchu spavala a teraz 😀 na brucho si lahnem len sem tam tak som si zvikla na boku aj ked mala bola malička rychlejšie som vstala k postielke tak len na boku 😀 😀 😀

guginko29
autor
9. aug 2012

dakujem za radu,idem si kupit dnes daky pohodlny vankusik...

lenka_b
9. aug 2012

Ja som tiez spala na brusku, pokial mi to nezacalo vadit. Potom som spala na brusku, ale akosi som sa tak vedela ulozit, ze brucko vystrcovalo vonku a nohy som mala prelozene 🙂 Do dnes sa mi tak najlepsie spi 🙂 A tiez som potom pouzivala ten kojenecky vankus a bolo fajn 🙂

stardust
9. aug 2012

uzivaj si spanok na bruchu, pokial to este ide 😎 😝 !

nicebaculka
9. aug 2012

ak ti brusko nevadi tak kludne spi 🙂

guginko29
autor
10. aug 2012

no uz budem spat na brusku asi az po porode...lebo brusku to uz dost vadi,ked sa viac prevalim tak ma az picha v nom...takze uz len pozhanat vankusik a bude fajn,lebo u nas v ban,stiavnici som nic take nenasla...drzte sa baby..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli