Aké sú vaše skúsenosti s Mudr.Muránskou v KE?

belinad
13. sep 2019

Dobrý večer žienky , aké máte skúsenosti s Mudr.Muránskou ktorá pôsobí v KE?

pininka1
13. sep 2019

Bola som u nej raz, za mňa veľmi tichá, robila mi veľký utz a vlastne nič nepovedala len že je to v poriadku. Mne prišla nejaká nemastna neslana.

belinad
autor
13. sep 2019

@pininka1 Lebo ja mám aj dobré aj zlé skúsenosti, podľa mňa veľmi náladová a o sestričke ani nehovorím tá je jedna hrôza

pininka1
13. sep 2019

@belinad keď tam robili s Dankovcikom,sestrička sa vyzjapala na moju sesternicu, ktorú som tam poslala a keďže ja mám číslo na neho osobné, rodil má pri prvom synovi, tak som mu napísala od pľúc, čo so o sestričke myslím a že oni sú tam pre pacientky a nie naopak. Že vraj ju riadne vtedy sprdol, lebo sesterka tam išla ešte raz a sestrička jej odvrkla že čo som si to dovolila.

belinad
autor
13. sep 2019

@pininka1 Teraz tam je nejaká Dutkovičová taká staršia , no ale ako sa ona správa ja neviem či aj ku ostatným pacientkam ale to ja ani sa neviem slušne vyjadriť... ešte tam vydržím a po pôrode asi sa dám inde lebo normálne mám vredy keď tam idem aj keď odchádzam 😁

julka828
13. sep 2019

@belinad ach to si ma teraz nepotesila. Ja som k nej akurat presunula kartu :D no este som tam nebola

belinad
autor
14. sep 2019

@julka828 možno ty budeš mať len dobrú skúsenosť ☺🤗 držím palce

julka828
14. sep 2019

@belinad no tak uvidime. Ako o sestricke som citala na viacerych forach ze nic moc ale mbe treba lepsiu lekarku aj vybavenie ma vyborne

pininka1
14. sep 2019

@belinad tak to oni potom majú šťastie na sestričky, lebo tamta vtedy bola mladá.

erikavasilova
14. sep 2019

Chodím k nej ,po pôrode beriem hned kartu... lekárka hrôza a des , náladová ...keď som sa pýtala že koľko malý približne meria odpoveď : ,, Prestaňte čítať modrého koníka ! " ,a doteraz mi tvrdí že to bude dievča ,i keď na veľkom ultrazvuku mi potvrdili že na 100 % chlapec ...

pininka1
14. sep 2019

@erikavasilova presne aj ja som toto u nej zažila, žiadne miery nič, len sucho že všetko je v poriadku. Viac som ku nej nešla.

erikavasilova
14. sep 2019

Inak ta doktorka Skladná ,je úplne super... oveľa viac aj poradí aj vysvetlí...lebo Muranská vás odbije za 5 minút .... som rada že ma čaká posledná poradňa u nej .

belinad
autor
14. sep 2019

@erikavasilova asi ona tiež chodí na modrý koník 😂 ja si tiež po pôrode zoberiem kartu nemám tam už na to nervy ,lebo žena sa ma tešiť keď ide ku gyn. že čo nové s bábätkom či všetko v poriadku a nie aby sa ku nej správali drzo a vysmievali do tváre

erikavasilova
14. sep 2019

Asi hej :D presne , ja vždy počúvam od kamaratiek že vždy im povedia približne koľko váži a meria a naša povie že sa to nedá :D tak ja už neviem kde je chyba :D

kikuska555
14. sep 2019

Hrooooza des. Dala som si k nej kartu ked som otehotnela, po pravde ziaden lekar ma uz ako tehotnu velmi zobrat nechxel a povodny bol 100km od kosic takze velmi na vyber nebolo. Vaetko ohladne tehu som diskutovala aj s inym lekarom pretoze od Muranskej som sa dokopy nedozvedela nic. A po porode na kontrole mi nasla "polyp" z ktoreho mi vyvodila cistu katastrofu. Vikend som prerevala a nakoniec som volala dr krausovi, ktory ma hned zobral aj ked som u bola po 600 nedeli. A co sa stalo? Nic tam nebolo. A dokonca mi nato pozrel aj druhy dr v nemocke a tiez nic. Ona mi navrhovala liecbu u nej ktora by vysla cca 180e.

zuzpap
14. sep 2019

ja som už x - krát chcela odísť, ale vždy som si nejako povedala, že ešte posledný krát idem(chodím tam zriedkavo)...keď sa dalo snažila som si objednať termín keď ordinuje Dr. Skladaná...Muránska je lekárka veľmi veľmi zaťažená na peniaze...má vybavenie, ale čo z toho...naposledy som bola s tým, že ma pichá pri ľavom vaječníku, mali sme pred dovolenkou, termíny nemala voľné, nedalo sa tam dovolať, tak som si povedala, že idem skúsiť, že možno ma vezme, ostala som prekvapená, lebo tam nikto nebol, tak som sa potešila, išla k sestričke, ktorá mi hneď oznámila, že lekárka to nemá rada, keď jej tam chodia neobjednané, no ale zobrali ma...vybavená som bola raz dva, asi 10 sekúnd čo pozrela ultrazvukom, že tam nemám nič, že to bude asi urologického pôvodu...tak ok...išla som opäť k sestričke, ktorá si vypýtala 10 eur, hovorím jej, že za čo??? a ona, že lekarka napísala, za ultrazvukové vyšetrenie poplatok 10 eur...tak ďakujem pekne za takú lekárku, za štandardné pár sekundové vyšetrenie, za ktoré som doteraz u nej neplatila...no tých 10 eur jej asi chýbalo z toho, že som sa neobjednala a nezaplatila spoločnosti, ktorá robí online objednávanie u lekárov 12 eur, tipujem, že z tej sumy jej ide tých +- 10 eur
a inak skoro nikdy som nemala u nej pocit, že jej môžem dôverovať, prišlo mi, že je myšlienkami inde, keď jej vysvetľujem...proste hrôza

belinad
autor
14. sep 2019

Čože? No žienky žasnem , vidím že niesom sama čo má zlé skúsenosti...ja sa nemôžem dočkať na morfologicke vyšetrenie aby som sa dozvedela čo najviac o bábätku lebo tiež zatiaľ od nej veľa toho neviem tak sa teším že tam sa dozviem podstatne viac ..a na druhý rok hneď beriem kartu... verím že nájdem oveľa lepšieho doktora alebo doktorku a že budú mať príjemnejšie sestričky lebo tá od Muránskej ma včera nenormálne rozčúlila ..teda ako stále 😁 a ku doktorke sa nevyjadrujem takú náladovosť som ešte nezažila😁

belinad
autor
14. sep 2019

A ešte keď som povedala ze nejdem do Myslavy na ten morfologicky ultrazvuk co ona odporuca a rozdava letáčiky ze idem inde tak to bolo😁

erikavasilova
14. sep 2019

Ja som tiež raz s plačom odišla od nej ... keď som sa pýtala že : výsledky sú dobré ? Ohľadom toho genetického ultrazvuku... jej odpoveď : neexistujú dobré a zlé výsledky ,ale vaše až také dobré nie sú... a na morfologickom povedal že všetko v poriadku. Tak vtedy som si povedala že ona nie je normálna...

kikuska555
14. sep 2019

@belinad ja som bola v 12tt pri nej. Ale robila taka mlada doktorka, neviem nepamatam meno asi 50 min bola som velmi spokojna. Ale nevedela mi povedat pohlavie. Co akoze chapem ale na dalsej poradni som ju poprosila ci mi nwpovie pohlavie. Tak samozrejme ze nie az na dalsom velkom usg. A to som sla k dosedlovi. S nim som v podstate uplne vsetko konzultovala lebo tehu nebolo bezproblemove. Teda u nej ano, u ostatnych nie. A ked som jej na posledny v 32tt povedala ze idem uz priamo do starej nemocnice na usg knporodnikovi tak mi odvrkla ze ona ma dost pacientok na usg nepotrebuje aj mna.

prvomama65
8. jún 2020

@erikavasilova Prosím Ťa, doktorka Muránska je aj pri pôrode? Po dnešnom vyšetrení veľmi zvažujem prechod ku inému lekárovi, veľmi chladný prístup, všetko sa treba dopytovať, akoby ich pacient vôbe nezaujímal a bol len číslo :(

kikuska555
8. jún 2020

@prvomama65 nie nechodi k porodom, nastastie

prvomama65
8. jún 2020

@kikuska555 Ďakujem! Som totiž na 90% rozhodnutá, že od nej odídem, ak ma niekto ako tehu vezme... Chcela by som niekoho, u koho bude šanca, že bude so mnou pri pôrode. A hlavne niekoho, koho budem fakt zaujímať :/

zuzpap
8. jún 2020

@prvomama65 ja som od nej odišla ku Knopovi a spokojná som, myslím, že chodí aj k pôrodom http://gynekop.eu/

kikuska555
8. jún 2020

@prvomama65 skus dr Linkescha, co mam info tak berie aj pocas tehu resp chvilu bral ale teraz neviem, a je aj porodnik v starej nemocnici, a zeny si ho chvalia

prvomama65
8. jún 2020

@kikuska555 áno, práve jeho zvažujem. Som ešte len 6 tt, tak možno by ma zobral... ešte mám veľmii dobré referencie na Janu Mikulovú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre