Orgazmus počas spánku v tehotenstve

angi07
23. okt 2012

Ahoj, je to pre mňa troška nepríjemné o tom hovoriť 😔 ale odkedy som tehotná - teraz som v 13-14 tt. od samého začiatku sa zobúdzam na to, že mám orgazmus. pritom sa mi o takých veciach ani nesníva. Neviem, či to neškodí bábatku, sú to predsa silné ´´kontrakcie´´ Nemôžem za to, sex nemáme od začiatku na odporúčanie lekára, lebo som mala troška krvi na uzv, ale teraz už mesiac je všetko OK, bábo krásne rastie... ale zabudla som sa ho opýtať a na poradňu idem len o 2 týždne.....

andrejka1983
27. nov 2012

@osemsmerovka ty vieš posudiť či som ho zažila alebo nie???? 😀 si podarená, nepamätám sa, žeby si bola niekedy pri tom s nami 😝 😀 😀 .... he he ,no čo ti na taký smiešny argument napíšem , len toto... 😉 😉

osemsmerovka
27. nov 2012

@ginger_fox 😅 😅 určite aj otehotneli počas toho spánkoveho orgazmu..ešte sa toho máte veľmi veľa učiť dievčatka...si čo to naštudujte o tom a potom tu púšťajte do éteru také hlášky 😀

lencika2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ginger_fox
27. nov 2012

@osemsmerovka no ja im nahodou verim. Poznam zopar extremne lahko vzrusivych zien, len mi to pride strasne neferove fňuk 😀

samantha223
27. nov 2012

andrejka1983
ginger_fox ,
lencika2 , mam pocit ze niektore zeny potrebuju vrtat do druhych, a neni to inak ani teraz.. asi by nezaspala, keby nemohla do nekoho vrtat alebo sa hrat ze je mudrejsia

samantha223
27. nov 2012

@lencika2 nechapem preco maju niektore zeny nutkanie hrat sa na mudre, a hovorit o druhych ze su nevzdelane, ak sama je nevdzelana. vsetko, co vyprava TA dotycna (osemsm..), je trapne

osemsmerovka
28. nov 2012

@samantha223 a ty sa čo ozývaš 😠 ...milujem tie reči o mudrovaní...som napísala ako to je,som nemala umysel do nikoho vrtať,tak láskavo nevrtaj ty do mňa a netrep tu dve natri. 🙄 .nie je ti to trapne ako sa im vtieraš ? 😝

samantha223
28. nov 2012

kazdy ma zdravy usudok a vidi kto to tu vrta a kto nie

samantha223
28. nov 2012

@osemsmerovka potykali sme si? lebo neviem otom,

samantha223
28. nov 2012

@osemsmerovka vrtanie je to ak sa im vysmievate ze otehotneli pocas orgazmu v spanku, neviem naco je toto dobre, je to forum kde su ludia poradit a nie pocuvat vysmech

samantha223
28. nov 2012

sposob komunikacie a slova ktore sa tu pouzivaju - su vizitkou kazdeho

osemsmerovka
28. nov 2012

@samantha223 😀 😀 😀 prečítaj si pravidlá od Jasena "tu si všetci tykáme" tak sa nepokakaj z toho prosím ťa 😅 kedže už nemám na to Vaše trapošenie čo napísať,tak zbohom! 😀

darzneba
28. nov 2012

@samantha223 nezaoberaj sa osobami, ktore nevedia ako sa spravat, rozpravat, vyjadrovat, je to o ich IQ.

samantha223
28. nov 2012

@darzneba tak tak

lencika2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samantha223
28. nov 2012

@lencika2 Kazdi normalni clovek chape, ze o co ide. Netreba sa s tym zaoberat, taki vzdi boli, su a aj budu.

osemsmerovka
28. nov 2012

@lencika2 sa smej,čo Ti v tom bráni.....

lencika2
28. nov 2012

@osemsmerovka uuuuuuuuuuuuuplne, ze nic 😀

1234lubka
28. nov 2012

hmm asi y trebalo tuto temu vymazat......

lea641981
28. nov 2012

@samantha223 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lea641981
28. nov 2012

@lencika2 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lea641981
28. nov 2012

@lencika2 🙄 😕 😝

smetiacik
28. nov 2012

akože naozaj už nechápem ☹

samantha223
28. nov 2012

Nie , nam sa len nepaci, ze niekto ma problem, chce sa poradit , a vzdy sa najde niekto kto ma ustipacne poznamky, alebo sa vysmieva. Nechapem naco je toto dobre!

darzneba
28. nov 2012

najlepsie je ak chodia na taketo fora vrrrtat osoby, co su registrovane len necely mesiac a uz maju 503 pripevkov. Asi je to zamer.

billam
28. nov 2012

Orgazmus u tehotné zeny v spanku je naozaj mozny...a ten, kto tomu neverí, pripadne zosmiesnuje ostatne, ktore to zažili, len zavidi 😉

lea641981
28. nov 2012

@darzneba nevrtam 🙂 a co sa stale len popisujete ako ste tu dlho?ja som na inych forach bola niekolko rokov a nepisem o tom nikomu a ani ma nezaujima ako dlho ste tu vy 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 to nemate o com pisat?osoba vam smajla posle zle je posle prispevok zle je 😝 co chcete? nadavky?to vam chyba ku stastiu? 😝 😅

lea641981
28. nov 2012

@samantha223 nepisete k teme kydate na jednu osobu 😒 nemozes vediet preco som to poslala 😒 toho smajla 😒

lea641981
28. nov 2012

@smetiacik nemyslela som to zle 😒 a mozem napisat svoj nazor ako chcem 😢 to chcete my zakazat?nechapem ja co pisete o vrtani dookola 🙄

any395
28. nov 2012

tehulky, sobota 8.12. v BA bude zaujímavá užitočná akcia- celodenné stretnutie s pôrodnými asistentkami (témy: starostlivosť v teh, všetko o pôrode, tradičné praktiky skúsených PA, info je tu:
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre