Pálenie počas sexu v 12. týždni. Stáva sa to aj vám?

lenka93542
3. apr 2013

Ahojte, som v 12 týždni.S mojím partnerom aj počas tehotenstva máme sex. Lebo nemám žiadne problémy avšak jeden sa naskytol uz pár krát sa mi stalo že má vo vnútri vaginy pálilo..skôr vždy po orgazme alebo ked uz sme spolu dlho sexovali. Myslíte že nie je niečo v poriadku? Stáva sa to aj vám?

inviav
3. apr 2013

Pises, ze nemas problemy, ale ocividne toto problem je. Ja by som si na tvojom mieste dala so sexovanim pokoj aspon do dalsej poradne a povedala to lekarovi. Vysetrenim by mal zistit, preco sa ti to stava.

xlucia
3. apr 2013

vysoko pravdepodobne mas mykozu, chod doktorovi aj mimo poradne nech ti dat krem. a nech si ho dava aj partner

doliva
3. apr 2013

Može byť že si dostala pleseň v tehotenstve je to normalne da ti nieake čipky(candi-bene)-rýchlo účinné,a za pár dni si fit ale zo sexom radšej počkajte kým nebudeš tip-top 😉

jujlucka
4. apr 2013

ano bude to urcite nejaka mykoza...nemusis zatial pocitovat ziadne ine problemy....ja som to mala tiez asi v takom tt ako ty, vybrala som tablety na vkladanie a krem, ktory pouzival aj manzel....a je to v poriadku....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre