Pichám si Fraxiparine a mám asi zrazeninu

cikitka123
6. júl 2017

Ahojte . Chcela by som sa opytat, resp poradit... Som v 14tt , picham si injekcie fraxiparine kazdy den do bruska... raz na lavu stranu _raz na pravu... a na lavej strane si mi urobila asi zrazenina_ hmatom citim nieco vacsie a tvrde.. prosim poradte ako sa toho zbavit, a ci to to nevadi miminku... dakujem velmi pekne

stanislava93
6. júl 2017

Ahoj ja som v 12tt a picham si clexane 0,4 picham si do ramena a mam tiez modriny aj zrazeninu ale to casom zmizne zahoji sa to a babu sa nic nestane .

svetlana35
6. júl 2017

@cikitka123 ahoj, ja si tiez picham fraxiparine som v 25tt a tiez mam zrazeniny na oboch stranach a taktiez aj to tvrde. Doky tto neriesi vraj to je z pichania, akurat miporadil pichat si na ine miesto a zda sa mi ze na jednej strane to tvrde sa zmensilo.

14hviezdicka12
6. júl 2017

Ahoj. Začni si ho pichať do ramena alebo stehna. 🙂 drzim palce.

cikitka123
autor
6. júl 2017

Oki dakujem pekne . Tak uz len cakat kym to zmizne😊

cikitka123
autor
6. júl 2017

Dakujem pekne. Vyskusam.. Len DR mi nakazala do brucha, mozem teda aj inde? Nemam s tym tolko skusenosti,kedze v predchadzajucich tehu som si nepichala...😏

svetlana35
6. júl 2017

@cikitka123 mne dr vravel ze 5 cm od pupka v hocijakom smere...Tak kruzim kde sa da

pininka
6. júl 2017

Mne tiez kazali do brucha,ale mala som ho tak natiahnute, ze mi teta ktora je sestricka odporucila radsej rameno a ku koncu som si uz sama pichala do stehna. Tiez sa mi stalo ze som sa blbo trafila a mala som obrovsky hematom. Dost dlho sa to hojilo.

miselkat
6. júl 2017

Ja som si pichala fraxik pocas obidvoch tehu, najprv do brucha pokial som mohla a potom mi muz pichal do ramena. Modrinky a hrcky sa zahoja 🙂

cawes
6. júl 2017

Ked si pichate a stlacate pomalsie tak by tie zrazeniny sa tvorit nemali. Ja som si ho musela pichat po oeracii noh, a ked som brucho chytila medzi dva prsty a pomaly stlacala nemala som nic aj ked to stipe a ked som rychlo tak som mala vzdy neaku zrazeninu

cikitka123
autor
6. júl 2017

@cawes vyskusam teda pomalsie. Dakujem za radu😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre