Pocit v pošve v 21tt

meredith83
13. feb 2019

Ahojte dievcata. V stredu min tyzden som bola na 20tt sone a vsetko je ok. Babo je tam kde ma byt a placenta nie je nizko. Takze to som velmi stastna. Teraz som v 21tt a obcas pocitujem divne pocity ako keby som nieco mala v posve nie je to neustale ale sa to stava raz za cas. Moze to byt podla polohy/pohybov babatka?

silvusias
14. feb 2019

Jasné. Ono sa to bude postupom tehotenstva takto meniť. Zachvíľu ťa bude tlačiť úplne vsade 🙂

meredith83
autor
14. feb 2019

@silvusias 😂😂😂Som si toho uz vedoma. Ide o to kde lezi mala a kde kope..

mata02102010
18. feb 2019

@meredith83 ahoj ja som mala tieto pocity počas obidvoch tehotenstiev, aj teraz ich mám, ale u mňa sa jedná o tzv. Pošvove varixy- kŕčové žily...nemusi to byť Tvoj pripad,ale aj to je možnosť...

meredith83
autor
18. feb 2019

@mata02102010 Je to nebezpecne pre tehotenstvo? Ja som teraz preskocila na 22tt a citila som to trochu viac hlavne cez vikend. Teraz je to v poriadku. mala je trocha tazsia ako ukazuju tabulky( 19+5 mala 300g) idem k lekarke v stvrtok a opytam sa jej. Mam gynekologa objednaneho 1.3 tak dufam ze mi povie co a ako...

mata02102010
18. feb 2019

@meredith83 vôbec nie,mne to prvý krát dr.ani nepovedala,ibaže "rastiete všade"až pri pôrode mi to dr,povedal,a pri druhom sa mi to posunulo aj trochu na nohu,tak mi predpisala kompresne pancusky tehotenske tak tie som nosila.. Aj teraz ich nosím lebo vyslovene to nebolí,ale taký tlak tam stále citim a keď mám pančuchy tak sa citim normalne...ale nemusí to byť Tvoj prípad,opytaj sa v yej poradni na to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre