Pohlavie bábätka v 16. týždni

lidus222
14. dec 2016

Ahojte, som v 16 tt. Dnes som bola na ultrazvuku a pýtala som sa gynekologičky či mi už vie povedať pohlavie. Niečo tam "trčalo" vraj to bude asi chlapec, ale nevedela to posúdiť na 100% lebo to bolo ešte maličké. Preto by ma zaujímali vaše skúsenosti či je možné, že to bude nakoniec dievčatko? Ďakujem 🙂

nini1010
14. dec 2016

Boze...

madamcoco
14. dec 2016

@lidus222 a nie je to jedno?

lealikk
14. dec 2016

@lidus222 podla mna je najdolezitejsie, aby bolo dietatko zdrave. Teda mne aspon na tom najviac zalezi a ked to bude dievcatko ci chlapes budem mat ake kolvek pohlavie rada a milovat ho lebo to bude moje dietatko

lidus222
autor
14. dec 2016

Samozrejme, že je najdôležitejšie aby bolo zdravé..len som sa spýtala..

eli321
14. dec 2016

jasne ze to moze byt stale dievca, niekomu sa pomylia este aj v 30 tyzdni 🙂 ale asi sa skor priprav na toho chlapca zas nepomylia sa kazdej ale aspon by si mala krasne prekvapko keby ano 🙂

lidus222
autor
14. dec 2016

@eli321 Ďakujem pekne 🙂

romina1912
14. dec 2016

Vsetko je mozne, aj lekari su len ludia a mozu sa pomylit v tomto smere. Pockaj na dalsi ultrazvuk a tes sa ze je vsetko ok

sibalka21
14. dec 2016

Samozrejme ze je mozne ze to bude dievcatko... Myslis ze v 16tt ti urcite na 100percent nepovie co to bude.... Do porodu nic nieje iste ;) Neries taketo hluposti, ries ci je babo zdrave... Skor ci neskor zistis akeho bude pohlavia

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henricha
16. dec 2016

ja som bola na vyšetrení v 12 tt a už vtedy mi s istotou vedeli povedať pohlavie ale nie na základe viditeľného pohlavia, ale na základe kostičiek tam je úspešnosť 100% 🙂 aspoň v ich prípade 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre