Pohlavie dieťaťa v 20tt

nadal24
12. sep 2018

Ahoj chcela by som sa opýtať. Som v 20 tt a lekarka mi povedala ze čakám chlapčeka vraj už videla pipik 🙂 len mne to príde skoro môže sa to ešte zmeniť alebo sa mam na to už naozaj spoľahnúť ďakujem

margaretka_
12. sep 2018

@nadal24 ak videla jasne chlapca, tak sa tam nema co zmenit. Mne prveho syna vudeli na sone uz v 13.tt

luckarisko74
12. sep 2018

@nadal24 ahoj pri chlapcoch sa velmi malo mylia😊ja by som sa spolahla na to ze je to tak😊ale istotu budes mat az ked sa narodi😊mne v 20 tt povedali chlapec pri obidvoch a nemylili sa😊

gama1542
12. sep 2018

@nadal24 mne povedal v 20tt chlapca a nemylil sa. Vraj sa skor pomylia pri dievcatach ako chlapcoch. No istota je az po porode....

zuzka1620
12. sep 2018

Pri chlapcoch je to viac menej iste😉Mne to povedal dr.,ked som bola v prenatali v 13tt a nemylil sa🙂

ukulela
12. sep 2018

@nadal24 ak je to skusena lekarka a dobre sono, tak to musela vidiet jasne. mne pri prvom povedal (tipol) grochal pohlavie na morfo UTZ uz tiez v 13tt tusim ... teraz som vedela podla trisomi testov tiez skoro, ale teda kukam do knizky a uz v 20 tyzdni mi tiez moj gyndos povedal, ze chlapec. a o par dni potvrdil grochal. (pri druhom som sa nestihla objednat na ten skory termin ...) takze si myslim, ze mozes byt s tym stotoznena 🙂

mrkvicka060
12. sep 2018

@nadal24 mne dr. uz v 16tt povedala, ze bude chlapec. Nemylila sa 🙂

evittam
12. sep 2018

@nadal24 Istota je len porod a krvne testy. Kamoska cakala celé tehotenstvo Dominika a narodila sa slecna.

bielavila
12. sep 2018

Nechcem vediet pohlavie

pininka
12. sep 2018

To urcite nieje skoro, skuseny doktor ak je dieta dobre natocene to vidi aj ovela skor. Nasmu druhemu to bolo tak vidno, ze na prastaom utz som to aj ja videla. Pri malej mi v 12tt povedali ze na 70% dievca a tak aj bolo.

janedoe
12. sep 2018

Mne v 16tt povedala, ze chalan a v 30tt ze aha ake krasne dievcatko 😂 Ale co to naozaj je, sa dozvieme az o mesiac 😁

mirkakab
12. sep 2018

3x mi lekárka povedala že chlapec, mám 12 ročnú slečnu 🙂

malinajahoda
12. sep 2018

@nadal24 môžes sa na to spoľahnúť. Mne tiež v tomto období povedal lekár na Sone, že to bude dievčatko a aj tak bolo 🙂.

deti95060810
12. sep 2018

aj susedke povedali že to bude chlapec...kúpila modrý kočík aj výbavičku modrú pre chlapca a šup - dievčatko...😉

jania023
15. sep 2018

Mne povedali asi v 17tyzdni ze chlapec a v 22 uz bolo dievca. A mam dievcatko

barbyy987
19. nov 2018

Dobry den aj ja tiez doktorka nepoveda len sa usmiala cize neviem nevuete alebo aspon priblizne co by to mohlo byt??medzi nozkami?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre