Pohyby bábätka v 18. týždni

12. júl 2021

Baby je možné, že 17+6 takže vlastne už pomaly začínajúci 18 tt cítim pohyby bábätká a sú aj okom viditeľné? 😃
Som prvorodička tak neviem aký je to pocit. Nikdy som nič také necítila tak pravdepodobne to bude bábo a nie pohyb čriev.
No neviem... poraďte mi prosím 😅

veronikaa006
12. júl 2021

Ja cítim od 18+3. Čo je len o pár dní neskôr ako si cítila ty. Takže si myslím že aj u teba to sú pohyby.

rk123
12. júl 2021

urcite je, tiez som zacala citit v rovnakom case cca a o 2dni ich bolo aj vidno, aj manzel citil ☺️

autor
12. júl 2021

No lebo všade píšu čo vidím, že prvorodičky cítia až v 20 tt alebo až 23tt... no a rozmýšľam, ze či sa mi môžu takto čreva hýbať, že to vidno 😂 alebo to je naozaj bábo.
Pred par dňami som pohyby cítila len keď som položila na brucho ruku a teraz cítim normálne a aj vidím 🤔

nonkanonka
12. júl 2021

Ja som tiež prvorodička a v 17tt som si nebola istá či cítim alebo nie ale od 18tt som vedela určite, že sú to pohyby a boli už pravidelné každý deň. A 17+6 je už koniec 18tt. 17+6 znamená, že máš ukončených 17 týždňov tehotenstva a 6 dni tzn. Prebiehajúci 18ty týždeň 😊

kkovacovak
12. júl 2021

Ja som ako prvorodička cítila už v 17tt a každý ma presviedčal že to určite nie je ono a že si vymýšľam lebo mám ešte aj placentu vpredu 😄 Bolo to ono!!!

autor
12. júl 2021

@nonkanonka jaaaj... Chcela som napísať 16+6 preto som napísala, že pomaly začína 18tt lebo teraz končí ten 17🙈 pomýlila som sa🤭

domi1109
13. júl 2021

Pri prvom som cítila v 18tt. Teraz pri druhom tehotenstve v 17tt a v 18tt cítil aj manžel keď položil na bruško ruku 🙂

zafir01
13. júl 2021

Ja som všetky moje 3 tehu cítila v 16tt+ nejaké dní.. Takže ani, aj ako prvorodicka môžeš cítiť už vtedy 😍

bambuska9
14. júl 2021

Ja ako prvorodicka v 16 tt bolo to velmi necakane teda ale s tym ze v 17tt uz aj viditelne. Mala som predtym velmi stihle brucho tak mozno aj preto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre