Pohyby bàbätka v 19tt

danicabbb
10. okt 2018

Maminky čo už máte skúsenosti som v 19tt a pohyby necítim teda cítim niečo ako šteklenie a bublinkovanie, akokeby čriev ale veľmi vysoko niekde pod rebromi pri žalúdku, keď som na boku alebo sedím skrčená môže to byť dieťatko asi nie čo? To by mali byť nižšie inak brucho mi vyšlo veľké. Ďakujem za odpovede. Už sa neviem dočkať tých pohybov.

anitu
10. okt 2018

@danicabbb ahoj. Ja som v 20.a tiež nič necítim. Mala by si pohyby cítiť pod pupkom v brušku.

janynyna
10. okt 2018

@danicabbb nič sa neboj. Pohyby ešte budú. Ja som ich cítila až okolo 22tt.a to co cítiš teraz tak to už môžu byť pohyby. A ak si tehotná 1krat tak ani ne vieš ako cítiť prvé pohyby.

danicabbb
autor
10. okt 2018

@anitu tak občas možno niečo malinké no neviem či to je ono

danicabbb
autor
10. okt 2018

@janynyna ďakujem no tak vysoko by to asi nemalo byť, či?

nela6
10. okt 2018

@danicabbb prvé pohyby cítiť nízko, a podľa uloženia placenty a neviem. Čoho všetkého sa líši kedy kto cíti.... Je to ešte pohode v norme neciti 🙂

danicabbb
autor
10. okt 2018

@nela6 ďakujem krásne tak budem čakať

gabca295
10. okt 2018

Ja som ako prvirodicka prvý krát cítila pochyby v 17tt potom asi týždeň a pól nič a uz sa rozbehol a neprestal. 😀

w123
10. okt 2018

Ahoj, ja som citila az niekedy po 20 tyzdni .. a je to citit nizko v podbrusku ako mas maternicu a ked to pride budes si urcite ista ze je to babatko a nie creva, alebo nieco ine 🙂

monismie
10. okt 2018

asi teda podla mna budes mat na pohyby este cas, ale tak to jemne bublinkovanie moze byt aj ono. tazko to povedat, kedze kazda ich citi taktrocha inak

danianela
10. okt 2018

Ja som asi v 19. 20. týždni a citim pohyby uz dost silno. Uzivaj si kym necítis , podla mna je to dost neprijemne :D a Ano citit to ako nejake bublikovanie v podbrušku alebo akokeby ta niekto v bazéne sa snažil udrieť vo vode :D je to taky tupý dotyk a som fakt prekvapená , ze tak male dieta ma taku silu, necakala som to az take v 5. mesiaci :D

danicabbb
autor
10. okt 2018

@gabca295 ďakujem

danicabbb
autor
10. okt 2018

@danianela ďakujem ☺️

danicabbb
autor
10. okt 2018

@monismie ďakujem ☺️

danicabbb
autor
10. okt 2018

@w123 ďakujem ☺️

janynyna
10. okt 2018

@danianela ja som si pohyby užívala vždy 😀 teraz mi dokonca chýbajú. Aj keď moje bábätko bolo v brušku vždy kľudne teraz mi to v nahrádza dvojnásobne 😀😀😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre