Pohyby v 23. týždni tehotenstva

barbora19911
25. máj 2023

Ahojte baby je tu niektorá ktorá začala cítiť pohyby až neskôr od 23 tehotenstva vyššie ? Včera som bola na poradni a pýtala sa lekára že kedy začnem cítiť pohyby a on že ešte necitite ? Že nasledujúci týždeň by som mala už cítiť 😂

divokykonik
25. máj 2023

@barbora19911 Môj krpec bol koťuha tichunká. Prvé pohyby som cítila fakt neskoro, tak v 25. týždni. Ale on bol tichunko celé tehotenstvo, nepoznám ten pocit, keď ti ide rozdrapiť bábätko brucho. Môj muž cítil mizivé kopance asi 2x za celé tehotenstvo, tak sa hýbalo moje dieťa. 😁

sajmonka_1216
25. máj 2023

ja som asi od 22tt cítila aj to veľmi slabé.. niekedy aj pár dní nič, aj ked som bola pred porodom..mala som kľudné dieťa :D

beatrixx1525
25. máj 2023

Cítim už od 18tt cca ale tak slabulinko že som si nebola istá či to nie sú len črevá. Tak poriadne kotiť sa že mi vydúva aj oblečenie začal asi pred týždňom, zajtra začínam 24tt takže s kľudom, ak máš placentu vpredu ako ja tak nemaj stres že to začne neskôr

barbora19911
autor
25. máj 2023

@divokykonik uff no som rada že niesom jediná ❤️❤️🥰

snehulak77
25. máj 2023

@barbora19911 ja som tiež neskôr, ale neviem presne kedy. Ale ja si myslím, že možno už aj cítiš, ale správne to neindetifikujes. Že možno si myslíš, že to čreva a tak ale nakoniec keď to bude silnejšie, tak pochopíš, že to bolo ono, ja som to tak mala 😊

andrea_r016
29. máj 2023

Ja som začala cítiť až v 24tt keď sa sem tam pohla....dokonca som necítila ani to bublinkovanie čo opisujú iné ženy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre