Poloha plodu

barbara088
9. sep 2013

ahojte aka ma byt poloha plodu v cca 24/tyzdni zadockom ci hlavickou....ja si myslim ze hlavickou je este asi skoro ci... 🙂

aadulik2110
9. sep 2013

@barbara088 to sa ešte 1000x prevráti.... malý bol stále hlavičkou dolu (teda aspoň pri návšteve u lekára).... a prišiel 33tt a zrazu bol zadkom.... v ďaľšej poradni už bol správne až do pôrodu....

barbara088
autor
9. sep 2013

no dufam

nicolle21
10. sep 2013

@barbara088 môj bol od 20tt dolu hlavou a už sa neprevracal (necítila som), ono je to asi dosť individuálne

marylis
10. sep 2013

@barbara088 Moj bol odvzdy dolu hlavou 😀 Teda odkedy sa zapisovalo do knizky, ci je hlavou dolu. 🙂

linddi
10. sep 2013

Moja bola vždy hore hlavičkou, teda koncom panvovým a už sa ani nepretočila 😀

savka
10. sep 2013

Ak si dobre pamatam, dietatko sa moze obratit dole hlavickou aj v den porodu. Zvycajne by to vsak malo stihnut do 35 tyzdna. Vacsina deticiek sa pretaca okolo 28 tyzdna.

katkas1
10. sep 2013

dcera bola vzdy hlavou dolu a syn raz tak, zas tak 😉

scoutka
12. sep 2013

Ja som teraz v 25 tyzdni (24+6) a presne pred tyzdnom vo stvrtok ked som bola na poradni mi lekar ultrazvukom kontroloval maleho. Bol hlavickou nadol a vraj je to spravna poloha v tomto case.
Ale ako tu pisu ostatne maminy, kym ma babetko miesto tak sa toci to zblaznenia 🙂

login17
11. sep 2018

Ahojte som v 34,TT a nás mali sa ešte neotocil tak ma poslali do nemocnice na kontrolu ... Vie mi niekto poradiť že čo my vlastne budú robiť má stim niekto skúsenosti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre