Popraskané a mokvavé prsia v 19. týždni

halabalabimbo
12. feb 2016

Ahojte mam menší problém. Moje dvorce a bradavky mi popraskali a aj mi tie ranky mokvaju a sú suché. Som len v 19tt a neviem co stým... Včera som bola u lekárky ra mi pomagala prsia a povedala ze nieje to nič vážne ale sama nevedela prečo to mam. Natieram si to vazelinou 3x denne. A kúpila som si v lekárni olejcek na bradavky pri kojeni ale cez noc mi to prvý krát začalo aj krvácať tak sa vrátim k tej vazeline. Neviete náhodou čo, prečo a ako sa toho zbaviť? Ďakujem

seahorse27
12. feb 2016

Nemoze to byt kvasinkova infekcia? U akej lekarky si bola? Ja by som s tym zasla na kozne.

halabalabimbo
autor
12. feb 2016

U gynekológa som bola.. A to sa robí len tak Z nničoho nič?

seahorse27
12. feb 2016

@halabalabimbo Kvasinky/plesne mozes mat hocikde na pokozke (aj inde)...ony su tam stale, spory sa siria vzduchom, dotykom a pod., dari sa im vo vlhkom prostredi. Premnozia sa, ked sa znizi imunita a vtedy sposobuju problemy.

maykaaa1122
9. máj 2017

Ja by som s tym zasla ku dr..alebo este vyskusaj kremy..hydratacne, ale ktore nie su mastne..ja zvyknem bepanthen.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre