Priberanie v 20. týždni tehotenstva

denisqaa
23. jún 2014

Kolko kil ste pribrali v 20.tt. tehotenstva ?? Som v 20.tt a zatial mam o 4 kg viac . Je to vela ?? ako ste natom vy ??? 🙂

myawilkinson
23. jún 2014

ja som v druhom mesiaci pribrala 4 a pol kila :D... ale teraz som v 4 a chudnem ... babo si to berie .. ak jes normalne vyvazene aby babo malo co potrebuje a neodopieras si tak vaha je v pohode 🙂 ... si myslim

lucinda17
23. jún 2014

@denisqaa ahoj,ja som v 21 tt a mam 4,5 kila hore...myslim ze je to tak akurat 😉

dollynkaa
23. jún 2014

Tak ja v 20tt som uz mala okolo 6 7 kg a do 39tt som ptibrala 22kg 😀

lulu369
23. jún 2014

@denisqaa to koľko priberieš je individuálne, niektoré viac, niektoré nemej, niektoré nič. Ja som pri prvých 2 tehotenstvách začala priberať okolo 16 tt, pri dcérke som pribrala 20 kg, pri synčekovi 12 kg za celé tehotenstvo. Teraz som v 25 tt a pribrala som 7 kg.
Hlavne sa nestresuj váhou, pokiaľ je všetko v poriadku, tak si užívaj tehotenstvo 😉

zdena12345
24. jún 2014

cca 2 kg/mesiac, dokonca v 6-7 mesiaci som este 1kg schudla- narocna praca, ale ostala som na pn a vsetko som dobehla. takze teraz v 35t je to asi 18 kg navyse.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre