Problémy z vyprázdňovaním

lubka567
24. aug 2018

Ahojte ženy stala sa mi taká vec. Mala som veľkú a tuhú stolicu ktorá sa mi zasekla v konečníku. Ta bolesť a teraz ani naspäť ani von musela som len tlačiť. Nemohlo to malickemu nejako ublížiť? Keďže toto je moje prvé bábätko hrozne sa bojím. Viete čo je dobre aj na zlatu žilu? Za odpovede dakujem

mladenca
24. aug 2018

Myslim si ze to nemohlo nejak malickemu ublizit. Preco sa pytas co je dobre na zlatu zilu ? Mas potvrdene od lekara ze ju mas ? 🙂

whatever1
24. aug 2018

@lubka567 nemalo by sa neak extra nasilu tlacit. Ja som raz takto zaspinila,nasla som na toaletaku uplne mini mnozstvo svetlo ruzoveho hlienu,isla som pre istotu k doktorke a vsetko OK, vraj to mohlo byt aj z toho tlacenia.Nic neboj keby si neak ublizila babu tak by sa to prejavilo a vedela by si. Nemas bolesti, nekrvacas, nemas dovod stresovat. V lekarni si kup glycerinove cipky, pre takyto pripad, ja ich mam vzdy po ruke a zaberu do par sekund. Do tela sa nevstrebavaju a v tehotenstve sa mozu. Taktiez zmen stravu a papaj vlakniny. Mne to sice nepomaha, beriem zelezo takze mam pernamentne tvrdu stolicu..

lubka567
autor
24. aug 2018

@mladenca ja som ju mala ešte pred tehotenstvom a vyliečila som ju. Lenže teraz ako vidím aj cítim vybehla zas lenže neviem čo môžem si dať na to

lubka567
autor
24. aug 2018

@whatever1 malé chvála bohu zakopkalo. Ja beriem ladeevitu a tam je tiež veľké množstvo železa. Ja som strašne ostala veľká stresovatelka. Už aj snúbenec má na to nervy že sa zbytočne stresujem a vyplakávam. Lenže ja za to nemôžem neviem či to je tými hormonami alebo čo.

whatever1
24. aug 2018

@lubka567 a na hemeroidy ti pomoze ked nebudes tak tlacit😅 prepac ze sa smejem ale ja som sa s nimi uz zmierila. Budem to poriadne riesit az po porode pretoze ma neak extra neobtazuju a mam pocit ze sa to zlepsuje. Dodrziavam riadnu hygienu, nastastie nebolia ale keby nahodou mam v zalohe dobru mast Hemostop na ulavu. Kup si ju👍 ak ich mas vonkajsie. Na vnutorne je tusim faktu mast ale to by som sa radsej poradila s Dr, ja skusenost nemam. A vsade ti poradia zmenu stravy tak si postuduj na nete ake potraviny su naj.

whatever1
24. aug 2018

@lubka567 a nie si jedina co stresuje,je to uplne normalne😉

mladenca
24. aug 2018

@lubka567 radsej navstiv lekara, nech ti on nieco na to da, ked si tehu 🙂

lubka567
autor
24. aug 2018

@whatever1 dakujem veľmi pekne 😉 aspoň ste má ukludnili. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre