Prvé pohyby bábätka

emmacarmen
9. máj 2021

Ahojte!
Som prvýkrát tehotná. Som v 18tt. O pár dní 19tt.
Mám otázočku kedy ste prvýkrát cítili pohyby bábätka? 🙂

petamich
9. máj 2021

je to maximalne individualne, zalezi aj od toho, kde je ulozena placenta, ja som napr. citila okolo 17tt

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dublinka22
9. máj 2021

Ja az v 21 tt 🙂 neboj, uz len chvilku a budes ich uz citit

doda26
9. máj 2021

@emmacarmen ja uz od 17tt som citila, len som si nebola ista ci je to ono, a od 18tt som si uz bola ista ze je to ono 😄 ale naozaj zalezi od placenty..ja ju mam vzadu...a kamoska co ju ma vpredu tak az po 21tt citila...a cele tehotenstvo citila slabsie tie kopance...a ja teda.riadne supy dostavam az to niekedy naozaj zaboli 🙂

kisskiss
9. máj 2021

@emmacarmen ja mam vpredu placentu a cítila som "bublinky" už v 18. 🙂 zo dňa na deň silneli takže som vedela že to boli určite pohyby.. no teda skôr každý druhý deň alebo tak, lebo vtedy ešte necítiť pravidelne každý deň..

izabela181
9. máj 2021

@emmacarmen ja mám placentu vpredu a prvé pohyby som cítila az okolo 21 týždňa 😊 teraz som už 29 ale nejake extrémne pohyby stále necítim 🙈 dosť som sa kvôli tomu najprv stresovala ale už som v pohode 😊😂

ivangeline
9. máj 2021

Prve az po 20tom. Druhe skor. Tretie uz zaciatok 17tt.

nikapuggioni
11. máj 2021

Ja som začala cítiť takých motylikov bublinky v 17 tyzdni a v 20 prvé kopanceky. 😍

pallovas
11. máj 2021

Pri prvej v 18tt a teraz pri druhej až v 21.tt slabo a asi od minulého týždňa 24tt je to intenzívnejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre