Ranné naťahovanie sa v 4. mesiaci tehotenstva

myawilkinson
19. jún 2014

Ahoj baby chcem sa opytat na ranne natahovanie sa... vzdy nejako pozabudnem a rano sa celaaaaa ponatahujem ponapinam atd... a potom hned uvedomenie ze sakra snad som nic nespravila babu ze som ho nejak pritlacila alebo nieco mu spravila ako som sa natiahla . Moze sa nieco take stat ? lebo moje ranne natahovanie sa je asi take, ze ponapinam snad kazdy sval na teleeeee a hlavne brucho . Su blbe povery ,ktorym sice moc neverím ale i tak ma to pri tejto mojej otazke trosku v hlavicke pomotalo rady typu : nenatahuj sa pri umyvani okien, nenatahuj ruky a pod. lebo sa babetku omota pupocna snura okolo krku... Moze sa nieco take stat ? zeby som ho pritlacila tym napnutim bruska a nejako mu ublizila alebo sa omotala sunra okolo krku ? 😨 😖

andulam
19. jún 2014

Ja som v 9.mesiaci tehotenstva a kazdy den sa natahujem🙂neboj sa,nic sa nemoze stat,ved aj v tehotenskej joge alebo inych cviceniach sa zeny natahuju 😉

shania31
19. jún 2014

Ja som sa natahovala takmer kazdy den a obe deti su ok.

myawilkinson
autor
19. jún 2014

to ano len to ranne je take ze nie len natiahnutie sa ale uplne napnutie svalov celeho tela... preto som sa zlakla.. az vycitky hned rano ci je vsetko ok ale vsak keby nie snad mi da nejakym sposobom vediet , ze sa nieco deje telo... Dufam ... ale dakujem za odpved 😉

shania31
19. jún 2014

@myawilkinson
Vies co moje telo si to priam pytalo, mimo tehu mi to nechyba, ale vtedy som to priam musela 😎

myawilkinson
autor
19. jún 2014

vsak prave :DDD ,,, nikdy som to takto nepotrebovala prostre uz ani na to nemyslim a rano hned ako keby som sa zobudila po 2 tyzdnoch lezania proste , ze musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ...len skoda , ze som rano vzdy taka otupena , ze nad tym aj nerozmyslam a potom sa hned vylakam.... uz niekolko krat som na to myslela len som nevedela ako sem napisat temu :D tak ale upokojili ste ma dost Daaaakovala 😀

lenkadenisa
26. jún 2014

@myawilkinson treba sa prestať pozorovať a strachovať, to by si sa musela bať aj pri kýchaní, orgazme... 😀 bábo je v brušku dobre chránené, nemáš mu prakticky ako ublížiť bežnými pohybmi.

myawilkinson
autor
26. jún 2014

aj pri tom sa bojim priznam sa.. lebo pri orgasme som mala bolesti ale vraj to je niekedy normalne lebo maternica je velmi prekrvena take ako keby krc som dostalaaa... aaaa pri kychani ma vzdy pichne a kycham hrozne casto :D sa tak prikrcim a to pomoze trosku... ale hej kvoli blbym poveram , o kt. som si povedal aze im neverim ako typu co som pisala vesanie pradla atd. ma proste i tak dokazalo vystrasit..ale minule osm citala clanok o tom m ze babo sa pocas tehtoenstva zamota niekolko krat do pupocnej snury ale aj odmotaaa.. 🙂 ze niekedy to doktori na utzv. vidia len nepovedia aby nevystresovali mamicku lebo je ot normalne.

lenkadenisa
27. jún 2014

@myawilkinson moja mala na 4D ultrazvuku šnúru okolo krku, v rukách, medzi nohami, no všade. je to normálne, strašne sa hýbe, veď miesta je zatiaľ dosť 🙂

adulkam
4. mar 2015

Dakujem za tuto temu,prave brazdim po nete a hladam. Ja sa zase rano zobudim na to,ze sa vystieram a natahujem v posteli! Neviem,ci spim pokrcena a telo si to vyzaduje. Toto som mala po operaciach oboch,ze som sa zobudila cela natiahnuta,chodidla ako na spickach. Len terax som v 8 tt a bojim sa,ci to neskodi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre