Robia v Prešove 3D sono?

lena44
21. apr 2020

Ahojte ženy.. chcela by som sa opýtať či v Prešove v gynstare robia 3d sono chcela by som sa objednať a koľko je čakacia doba vie mi niekto poradiť koľko sa tam platí ...

pa_tricia19
21. apr 2020

@lena44 ahoj, áno robia, čakacia doba neviem, ja som sa objednávala cca mesiac dopredu asi, oni ti to vypočítajú, kedy je najlepšie.prísť čo sa týka týždňa tehotenstva... druhé sono stálo, zdá sa mi 60€. Ale pozri stránku, majú tam cenník 😊

kkvetinka80
21. apr 2020

@lena44 3d v Gynstare robi 3d Mudr. LVaskova, ktora je momentalne na Očr, nezastupoval zatial nikto. Ale nieco som zachytila, zeby mal zacat robit niekto za nu tie velke ultrazvuky, ale kto vie 🤷‍♀️ treba volat a opytat sa sestriciek aky je teraz postup. Drzim palce

tani777
22. apr 2020

Ja som tam vcera volala,lebo mam ist piatok na morfo,tak mi vraveli,ze dr.vaskova je na ocr,podarilo sa im dohodnut prof.Dankovcika,no ten bude chodit len stvrtky..skus si zavolat cim skor,nech Ta objednaju

lena44
autor
22. apr 2020

@tani777 ahoj určite zavolám môžem sa opýtať v ktorom týždni si??

tani777
22. apr 2020

@lena44 ja som teraz 19+3,objednavala som sa uz niekedy v 14tt,aby ma isto objednali,a cim skor,lebo v prvom trimestri ma objednali tesne,zrusili termin a uz som nestihla sa nikde inde objednat..tak aby som teraz prinajhorsom stihla este do kosic alebo tak 🙂

zuzinkka18
1. máj 2021

@lena44 je v cene aj nejaká fotka, alebo video? Treba doniesť USB? Keď som telefonovala nič mi nepovedali

luciaporacova
2. dec 2021

Zdravím neviete ci uz robi ultrazvuk v presove aj doktorka Vaskova? Dakujem

tani777
2. dec 2021

@luciaporacova niekde som zachytila,ze dr.Vaskova robi sono v nemocnici..v gynstare urcite nie..ale nemam to overene,skus si tam zavolat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre