Slabulinké pohyby na začiatku 27. týždňa

11. okt 2022

Dobrý večer, je normálne keď som na začiatku 27tt a cítim slabulinké pohyby aj to len sem tam ale cítim večer bublinky? Hlavne keď si ľahnem a vtedy cítim bublinkovanie. Nemala by som cítiť pohyby a bublinky už nie? Dakujem

mimi3008
11. okt 2022

Zalezi aj od polohy maternice (niekto ma.obratenu smerom dozadu), od toho, kde je placenta...a aj od telesnej konstitucie matky

nika11103
11. okt 2022

Ja som už pomaly 32hy týždeň a ani raz som necítila nejak úplne zreteľne pohyby už vôbec nie viditeľne … väčšinou len keď som si ľahla , každé vyšetrenie ultrazvuk chvalabohu v poriadku , a ešte som teda “kus zeny” žiadne fifipierko ale ťažká váha 😆😰 takze aj väčšie brucho mi to asi tlmilo .. dôležité je nech je malé v poriadku 😍

autor
12. okt 2022

Dakujem, zľakla som sa lebo tu čítam na mk že ako niektoré cítia pohyby už od 17,18tt 🤷‍♀️

opi14
12. okt 2022

Je to veľmi individuálne 🙂 nad tým sa netreba vôbec stresovať. Záleží to od mnohých okolnosti. A možno je malé aj taký flegmatik a nechce sa mu moc 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre