Som v 15 tt, mám stále bolesti bruška? Je to normálne?

katkazabor
7. aug 2011

Ahojte som v 15 tt a stale ma boli brusko,hlavne podbruško.Niekedy na pravej strane niekedy na lavej strane.ked som bola naposledy v poradni(1.8)spominala som dr ,kazala vela oddychovat a napisala mi magnezium.ozaj sa aj viac setrim aj ked s malou sa tiez nie vzdy da a magnezium beriem a stale ma pobolieva.pobolievalo aj vas stale brusko je to normalne alebo mam ist v pondelok zase ku dr?

solinkarka
7. aug 2011

Je to normalne neboj...brusko bude pobolievat az do konnca tehu....ja som v 18tt a tiez citim sem tam bolest alebo pichnutie..stale sa tam ma co roztahovat a tlacit. takze nicoho sa neobavaj, vsetko je v poriadku...

belusa
7. aug 2011

Ahoj je to normálne mňa bolelo celé tehotenstvo a som už v 36 týždni 🙂

pitik
7. aug 2011

Mna tiez bolelo cele tehotenstvo podbrusko, aj som sa pyatala lekara, ale povedal, ze je to normalne. A bolo to tak v podstate do porodu, niektore dni viac, niekedy to bolo uplne v pohode

jeinabe
7. aug 2011

Ja som mala cele tehu bolesti podbruska, radsej som to vzdy povedala v poradni, dr skontroloval a vsetko bolo v poriadku...je to tym, ze sa stale roztahuje maternica.....tiez som brala magnezium..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre